Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat Źródło: .

Smutne wiadomości obiegły cały kraj. Nie żyje jeden z ulubionych, polskich dziennikarzy, miał zaledwie 51 lat. Nagła śmierć dotknęła pogrążonych w żałobie członków rodziny oraz fanów mężczyzny.

Wiadomości, które właśnie obiegły cały kraj, są wstrząsającą informacją dla wszystkich słuchaczy radia. Niespodziewanie w wieku zaledwie 51 lat odszedł uwielbiany przez wszystkich Jarosław Manowski.

Smutne wiadomości obiegły Polskę 

Jarosław Manowski nie żyje - mężczyzna zmarł nagle w wieku 51 lat. Odszedł minionej nocy, o jego śmierci poinformowało Radio Łódź.

- Radio było zawsze miłością jego życia. Miał do tego talent, świetny głos i wyczucie anteny. Dla nas, pracujących w redakcji informacji, był z nami od zawsze - poinformowało radio Łódź. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od wielu lat był związany z pracą w radio. Swoją przygodę zaczął w w Akademickim Centrum Radiowym "Kiks". Pracę w Polskim Radiu w Łodzi rozpoczął w 1991 roku, gdzie zajmował się prezentowaniem programów informacyjnych. Należał również do zespołu autorów serwisów informacyjnych. 

Wiadomości już bez Jarosława Manowskiego

Chociaż w radiu już nie wystąpi, pozostaną po nim nagrania, na których słuchać jego charakterystyczny głos. Mówił, że kocha swoją pracę, chociaż jako dziecko marzył o zostaniu kolejarzem. Pociągi fascynowały go bardziej niż cokolwiek innego, ale jednak jego największą pasją okazało się radio.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Sam o sobie napisał "Radio to moja pierwsza miłość, pasja, radości i smutki, nierzadko drugi dom. Radio to praktycznie moje życie, nie tylko zawodowe. To dla mnie miejsce magiczne. W następnym wcieleniu też będę radiowcem".

uploaded

fot. facebook/radio łódź 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  4. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: superexpress

Następny artykuł