Wszyscy są ranni. Napływają informacje o wypadku w polskiej miejscowości

Wszyscy są ranni. Napływają informacje o wypadku w polskiej miejscowości Źródło: pikio.pl

Wiadomości płynące z woj. opolskiego są wstrząsające. Bus uderzył w przystanek autobusowy. Według pierwszych ustaleń wszyscy trzej pasażerowie pojazdu są ranni i musieli zostać przewiezieni do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Wiadomości z Sieroniowic wstrząsnęły Polską. Przed chwilą doszło tam do przerażającego wypadku samochodowego. Rozpędzony bus staranował przystanek autobusowy, niszcząc go doszczętnie. Z pojazdu odpowiedzialnego za zdarzenie wyciągnięto trzech poszkodowanych, których stan określa się jako ciężki. Policja pracuje nad usuwaniem szkód i będzie musiała zbadać, co doprowadziło do zdarzenia.

Wiadomości z Sieroniowic wstrząsnęły Polakami. Szokujący wypadek busa

Według ustaleń policji rozpędzony samochód, w którym znajdowało się trzech obywateli Ukrainy, wpadł na przystanek autobusowy położony na trasie DK88 nieopodal Strzelec Opolskich. Jak na razie nie wiadomo, czy pojazd wpadł w poślizg oraz czy był sprawny technicznie. Uderzenie było tak duże, że praktycznie zniszczyło całą konstrukcję przystanku autobusu.

- Wypadek na DK88 za węzłem Strzelce Opolskie (A4) na trasie w kierunku miasta. Droga jest zablokowana - napisano na Twitterze firmy NaviExpert.

Służby ratunkowe czym prędzej dotarły na miejsce zdarzenia. Jak się okazało, dwie osoby zostały bardzo ciężko ranne i ich życiu zagraża niebezpieczeństwo, z kolei obrażenia trzeciego z pasażerów zostały określone jako lekkie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja bada przyczyny wypadku

Przed policją dużo pracy przy badaniu przyczyn wypadku. Pierwszą przesłuchaną osobą będzie najprawdopodobniej lekko ranny pasażer busa, który będzie musiał odpowiedzieć, czy jego koledzy mieli problem z jazdą lub czy byli pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
2. Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury

Jak na razie, na miejscu zdarzenia trwają prace policji i usuwanie szkód. Utrudnienia na DK88 mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

źródło: Radio Zet

Następny artykuł