Tragiczne wiadomości, nie żyje wielka gwiazda. Zmarła we śnie, miała dopiero 38 lat

Tragiczne wiadomości, nie żyje wielka gwiazda. Zmarła we śnie, miała dopiero 38 lat Źródło: Andres F. Uran Unsplash.com

Wyjątkowo tragiczne wiadomości dotarły do mediów. W wyjątkowo młodym wieku zmarła wielka gwiazda sportów walki, mistrzyni Europy. Fani są zdruzgotani przekazaną przez najbliższych informacją, trudno uwierzyć, że kobieta, która miała przed sobą jeszcze całe życie, już nigdy nie pojawi się więcej na macie ani nie stanie na podium.

Wiadomości są wyjątkowo tragiczne i wstrząsnęły całym światem sportu. 38-letnia zawodniczka, mistrzyni Europy z 2003 roku, zmarła nagle. Nie podano dokładnej przyczyny zgonu sportsmenki.

Druzgocące wiadomości na temat 38-letniej mistrzyni przekazały media

Wiadomości o śmierci Katrin Beinroth przekazały niemieckie media. Niemka wywalczyła dla swojego kraju wiele tytułów, w tym jeden z najważniejszych - tytuł mistrzyni Europy. Uprawiająca judo Niemka stanęła na podium w Duesseldorfie w 2003 roku. Według wiadomości przekazywanych przez niemieckich dziennikarzy Katrin zmarła we śnie w nocy z piątku na sobotę. Doniesienia na temat śmierci zawodniczki są ogromnym zaskoczeniem, ponieważ miała ona dopiero 38 lat i nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy zdrowotne. Poza samym faktem zgonu nie przekazano informacji wyjaśniających przyczyny śmierci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jej kariera jest imponująca

Katrin Beinroth nie stanęła na podium Mistrzostw Europy zaledwie jeden raz, ciężka praca aż trzy razy pozwoliła jej znaleźć się na liście najlepszych zawodniczek starego kontynentu. Poza wspomnianym wcześniej zwycięstwem w 2003, jeszcze w 2004 oraz 2005 roku zdobywała medale. Mistrzostwa w Bukareszcie i Rotterdamie były jej potwierdzeniem wielkiej formy, sięgnęła wtedy po brązowe krążki w wadze +78 kg. Kilka lat później, w 2008 roku, w Levallois, gdzie odbywały się mistrzostwa na poziomie światowym, w kategorii open, zajęła piąte miejsce.

Dzisiaj grzeje: 1. Są wstępne wyniki wyborów prezydenckich. Wielkie zaskoczenie dla milionów Polaków

2. Pilne ostrzeżenie IMGW. Zagrożona jest prawie cała Polska

Spełniała się także w życiu prywatnym

Katrin Beinroth od kilku lat w oficjalnych dokumentach widniała pod zupełnie innym nazwiskiem, a to za sprawą ślubu, który wzięła 7 lat temu. Po powiedzeniu ukochanemu sakramentalnego "tak" Katrin Beinrtoh przyjęła nazwisko męża, Simper. Druzgocące wiadomości o śmierci niemieckiej zawodniczki, gwiazdy judo wstrząsnęły wszystkimi. Rodzinie, przyjaciołom oraz najbliższym składamy kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Wybory prezydenckie 2020. Gwiazdy polskiego sportu tłumnie poszły do urn (FOTO)
  3. Kilkaset tysięcy seniorów ma szansę dostać po 12 tysięcy zł. Senat chce pilnej zmiany w ustawie
  4. Wiemy jak głosowali Polacy ze względu na wiek. Najnowsze statystyki
  5. Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję
  6. Katastrofa w Warszawie. Na ziemię runął samolot z kilkoma osobami na pokładzie, niestety są ranni

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News