Wypadł z łódki i nie miał szans na przeżycie. Smutne wiadomości o śmierci na mistrzostwach świata

Wypadł z łódki i nie miał szans na przeżycie. Smutne wiadomości o śmierci na mistrzostwach świata Źródło: .

Wiadomości, które obiegły media, przeraziły w szczególności już poinformowaną o niefortunnym zdarzeniu rodzinę 33-latka. Sportowiec zmarł w trakcie treningu do MŚ chwilę po tym, jak wypadł ze swojej łódki. Wszyscy do samego końca mieli nadzieję na pozytywne zakończenie akcji ratunkowej, która nie powiodła się pomimo szybkiej reakcji.

Wiadomości z Ottensheim (Austria) nie nastroją pozytywnie wielbicieli zawodów wioślarskich. Podczas treningów na mistrzostwach świata w sportach wodnych dla niepełnosprawnych 33-latni sportowiec stracił panowanie nad swoją łódką, a następnie wypadł za burtę i utopił się. Wszyscy świadkowie zdarzenia niezwłocznie ruszyli mu na pomoc, ale 33-latek prawdopodobnie i tak został ostatecznie zbyt późno został wyciągnięty na brzeg.

Smutne wiadomości. Nie żyje 33-letni niepełnosprawny sportowiec, uczestnik mistrzostw świata

Wioślarskie mistrzostwa świata w kategorii niepełnosprawnych, na które czekają wszyscy wielbiciele tego sportu na całym świecie rozpoczną się 25 sierpnia - pomimo faktu, że wczoraj, jak podaje Super Express, podczas treningów jeden z uczestników zmarł w Linzu. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego 33-latek nagle znalazł się pod wodą. W tym momencie ustalają to śledczy. Wiadomo natomiast, że wiele osób niezwłocznie przyszło mu z pomocą, ale sportowiec po wyciągnięciu na brzeg nie dawał już żadnych oznak życia.

Jak podaje "Interia" mężczyzna, który zmarł, był narodowości białoruskiej. Zarówno śledczy, jak i organizatorzy mistrzostw, póki co nie zdecydowali się ujawnić jego tożsamości mediom. Nie wiadomo więc, który z zawodników poniósł śmierć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Miejsce zdarzenia jest zabezpieczone przez policję, a w pobliżu niego nikt nie może na ten moment przebywać. Jest ono wyłączone także dla innych sportowców, którzy muszą trenować do zawodów gdzie indziej. Z pewnością wkrótce media zostaną poinformowane, który z zawodników nie wystąpi w trakcie MŚ wioślarskich.

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: Super Express

Następny artykuł