Sytuacja jest tragiczna, tysiące osób zaniepokojonych. Bardzo złe doniesienia z południa Polski
Jakub Kaminski/East News
Weronika Wasiak - 20 Września 2020

Sytuacja jest tragiczna, tysiące osób zaniepokojonych. Bardzo złe doniesienia z południa Polski

Wiadomości z południa kraju nie mieszczą się w głowie - sytuacja jest dramatyczna, a może być jeszcze gorzej. Tysiące osób żyje w niepokoju, służby nie dają rady. Najnowsze doniesienia okazują się wyjątkowo fatalne.

Wiadomości z jednego regionu Polski są koszmarne. Wszyscy z niepokojem obserwują rozwój wydarzeń, które niosą za sobą coraz bardziej opłakane skutki.

Fatalne wiadomości dotarły do mediów. Nie jest dobrze

WiadomościPod pałacem prezydenckim gromadzą się tłumy, zaraz się zacznie. Wiemy, co się dziejeCzytaj dalej

Radio Zet News donosi za pośrednictwem Twittera o pogarszającej się sytuacji epidemicznej na Opolszczyźnie. Potwierdzono kolejnych 75 przypadków zarażenia koronawirusem w tym regionie. Ognisko COVID-19 w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie i Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Wielkiej Wsi przybiera na sile.

- Ponad stu zakażonych #koronawirusem w DPS Jędrzejów w opolskiem. Zakażenie wykryto u 82 z 85 pensjonariuszy. Na #COVID19 choruje też 24 pracowników placówki - czytamy w opublikowanym przez Radio Zet News wpisie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

- Do tej pory potwierdzono łącznie 75 zakażeń związanych z tym ogniskiem. Stan tych osób jest w większości stabilny i przebywają one na terenie tego domu. Hospitalizowanych, ze względu na stan zdrowia, jest sześć osób - przekazał Tomasz Stube z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.

Zarażeni są zarówno podopieczni (47 osób) z DPS, jak i prowadzące placówkę siostry zakonne oraz kadra świecka. Niewykluczone, że zarażone mogą być również osoby, mające w ostatnim czasie bliski kontakt z siostrami lub kimś z kadry.

Dzisiaj grzeje:

1. Joanna Koroniewska zdruzgotana, śmierć uderzyła za wcześnie. Ukochana osoba w jej życiu odeszła, boli do dziś

2. Śmierć nadeszła niespodziewanie. Media przekazały tragiczne wiadomości, nie mogli nic zrobić

3. Na miejscu mnóstwo karetek, policja i śmigłowiec ratunkowy. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości

Przypominamy, że w niedzielę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 910 nowych przypadkach zarażenia koronawirusem w naszym kraju, z czego aż 123 osoby to mieszkańcy województwa wielkopolskiego. Serwis Onet podkreśla, że od początku epidemii, wyłącznie w tym regionie, potwierdzono już 6790 przypadków, a liczba stale rośnie. Na chwilę obecną chorych jest tam 1001 mieszkańców, a z powody COVID-19 zmarły 253 osoby. Pozostałym z 6790 udało się wyzdrowieć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca "Dzień dobry TVN" straciła swój program
  2. Media przekazały zatrważające wiadomości. Nie żyje ośmiu piłkarzy, to nie koniec złych informacji z Ghany
  3. Na parkiet nagle wkroczyła para kilkulatków. Nagranie jest powalające, wszyscy dookoła nie mogli oderwać od nich oczu
  4. Wierni w żałobie, tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje uwielbiany duchowny, miał tylko 46 lat
  5. Wszyscy do końca mieli nadzieję. Tragiczny finał poszukiwań zmroził policję i strażaków
  6. W głowie się nie mieści, ale większość Polaków robiąc mizerię popełnia 1 kardynalny błąd. Eksperci ostrzegają

Kobieta obserwowała swój rosnący brzuchBrzuch kobiety rósł zbyt szybko jak na ciążę. Podczas badania USG lekarze nie wiedzieli co powiedziećCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News