Przełomowe wiadomości o zdrowiu Kaczyńskiego. Jest gorzej, niż wszyscy myśleli

Przełomowe wiadomości o zdrowiu Kaczyńskiego. Jest gorzej, niż wszyscy myśleli Źródło: YouTube/Onet News

Wiadomości o Jarosławie Kaczyńskim i o jego zdrowiu budzą zainteresowanie wszystkich Polaków. Dzisiaj pojawiły się przełomowe informacje na ten temat i nikt nie przechodzi obok nich obojętnie. Okazuje się, że czołowy polski polityk jest w gorszym stanie, niż przewidywano.

Wiadomości na temat Jarosława Kaczyńskiego budzą ogromne zainteresowanie w mediach. Każdy chce wiedzieć, co dzieje się z prezesem PiS ze względu na wydarzenia, które pamiętamy z zeszłego roku. W 2018 roku jego stan zdrowia drastycznie się pogorszył.

Jarosław Kaczyński w tym roku obchodził 70. urodziny. W związku z upływającym czasem i nadchodzącą starością nie można zakładać, że wszelkie dolegliwości z wiekiem będą go omijać. Jak każdy starszy człowiek musi borykać się z lepszym i gorszym stanem zdrowia. 

Wiadomość dnia: Kaczyński szykuje się do operacji

Pod koniec zeszłego roku na skutek infekcji bakteryjnej Jarosław Kaczyński musiał zażywać antybiotyki i spędzać po dwie godziny dziennie na rehabilitacjach. Jakiś czas wcześniej zauważył, że doskwiera mu ból w kolanie, jednak ze względu na kampanię wyborczą nie zdecydował się na operację. Odłożył ją w czasie, przez co przez parę miesięcy był zmuszony do poruszania się o kulach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga - planował w zeszłym roku Kaczyński.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z zakładanym przez lekarzy planem, jeszcze w tym roku Kaczyński przejdzie operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Warto zaznaczyć, że prezes PiS nie leczy się w żadnej prywatnej placówce zdrowotnej, ale w Wojskowym Instytucie Medycznym.

- Kiedyś na protezę stawu kolanowego czy biodrowego pacjenci czekali 2-3 lata. W WIM na taką operację czeka się maksymalnie 4 miesiące. Mogą tu przyjechać pacjenci z całej Polski - zdradza prof. Krzysztof Kwiatkowski, kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii WIM.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Chociaż Kaczyński wybrał szpital publiczny, najprawdopodobniej operacja, na którą czeka, odbędzie się bez kolejki. Tak, żeby jak najszybciej pomóc politykowi PiS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

źródło: se

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News