Pilna poranna akcja służb. Na miejscu doszło do najgorszego, nie żyją dwie osoby

Pilna poranna akcja służb. Na miejscu doszło do najgorszego, nie żyją dwie osoby Źródło: Pikio.pl

Dramatyczne wiadomości z samego rana obiegły media. W jednej z polskich miejscowości doszło do tragicznego zdarzenia. Na miejscu pilnie interweniowały służby. Niestety dwóch mężczyzn nie żyje. Nie dało się już nic zrobić. Teraz policja zajmie się badaniem okoliczności sprawy.

Tragiczne wiadomości z samego rana. W jednej z polskich miejscowości w województwie podlaskim miało miejsce zdarzenie, w wyniku którego śmierć poniosło dwóch mężczyzn. Choć zaalarmowane służby interweniowały na miejscu bardzo szybko, nie udało się uratować ofiar. Teraz sprawę przejmie policja w celu dokładnego zbadania jej okoliczności. 

Dramatyczne wiadomości z jednej z polskich miejscowości. Niestety dwóch mężczyzn nie żyje

Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości jabłońskie w województwie podlaskim we wtorek rano. Strażacy z Augustowa zostali zaalarmowani o godzinie 4.38 o pożarze jednego z budynków mieszkalnych. Miała o tym poinformować osoba, która zdołała uciec z płonącego domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po otrzymaniu informacji o pożarze, strażacy natychmiast interweniowali w miejscowości Jabłońskie. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej, okazało się, że płonie poddasze. Niezwłocznie przystąpiono do akcji gaśniczej. 

-Działania zastępów JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wprowadzeniu roty gaśniczej do wnętrza budynku i podania prądu wody na objęte ogniem pomieszczenie poddasza, wraz z działaniami  gaśniczymi prowadzono przeszukanie mieszkania pod kątem przebywania osób poszkodowanych - relacjonował aspirant Andrzej Sobolewski z Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie, czytamy na portalu radio.bialystok.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Po ugaszeniu pożaru, strażacy odnaleźli wewnątrz budynku ciała dwóch osób. Jak informuje radio Białystok, ofiarami tragicznego zdarzenia są dwaj mężczyźni w wieku ok. 30 lat. W akcji ratowniczo-gaśniczej wzięło udział cztery zastępy straży pożarnej z Augustowa oraz dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu augustowskiego. Na ten moment nie wiadomo, co spowodowało pożar. Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmie się policja. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Kurski w poważnych tarapatach, wszystko wyciekło do sieci. Tym razem się nie wywinie?
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. Mówią, że jest polskim "czarnym skarbem", jednak nie każdy za nią przepada. Cudowne właściwości soku z jej owoców docenią nie tylko cukrzycy

Źródło: Super Express, Radio Białystok

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News