Porażające informacje z polskiej miejscowości. Trzy samochody przejechały kolejno po 57-letnim mężczyźnie

Porażające informacje z polskiej miejscowości. Trzy samochody przejechały kolejno po 57-letnim mężczyźnie Źródło: .

Wiadomości z polskiej miejscowości są porażające. Śmiertelny wypadek z udziałem 57-letniego mężczyzny. Przejechały po nim kolejno trzy samochody.

Wiadomości z jednej z dróg w województwie pomorskim są porażające. Chociaż skończył się już długi listopadowy weekend, to nie wolno tracić czujności, bo na drogach wciąż potrafi być tak samo niebezpiecznie, jak podczas wzmożonego ruchu wywołanego weekendowymi wyjazdami. Boleśnie przekonał się o tym starszy mężczyzna, który - chociaż poruszał się zgodnie z przepisami - został śmiertelnie potrącony, a następnie jeszcze dwa razy przejechany.

Wypadek po wypadku

W środę 13 listopada w powiecie kwidzyńskim zablokowana został droga krajowa nr 55, gdyż doszło na niej do tragicznego w skutkach wypadku. Na wysokości fabryk w Kwidzynie miała miejsce kolizja trzech samochodów. Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kwidzynie, sierż. sztab. Anna Filar, podała do informacji publicznej wiadomość, że w wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba. Krótko po trwającym kilka godzin sprzątaniu miejsca zdarzenia po kolizji i odblokowaniu drogi dla kierowców, w tej samej okolicy doszło do kolejnego tragicznego zdarzenia - tym razem z udziałem osoby pieszej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szokujące wiadomości o wypadku

Kilka aut śmiertelnie potrąciło 57-letniego mężczyznę. Stało się to na wysokości miejscowości o nazwie Czachówek w powiecie kwidzyńskim. Według informacji podanych przez „Dziennik Bałtycki”, mężczyzna miał się poruszać poboczem, ale mimo to został potrącony.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Następnie, według relacji dziennikarzy z portalu, po ofierze przejechały jeszcze dwa pojazdy. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe. Jednak przybyłym na miejsce ratownikom nie udało się uratować rannego, który miał na ciele zbyt ciężkie obrażenia. Później Radio Gdańsk podało do wiadomości, że zmarły miał 57 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PODWYŻKA EMERYTURY i wyrównanie za minione lata dla tysięcy Polaków. Jest projekt ustawy
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Ma 70 lat, wygląda na kilkadziesiąt mniej. Wszystko dlatego, że zrezygnowała z jednego produktu w swojej diecie
  4. Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady
  5. Niespodziewane doniesienia mediów! Tomasz Kammel pożegna się z hitowym programem TVP

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News