Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza Źródło: unsplash/Abdullah_Ahmad/

Koszmarne wiadomości już z samego rana obiegają polskie media. Aż trudno uwierzyć w to, że tak dobry piłkarz nie żyje. Jego bliska osoba widziała, jak umierał.

Polskie wiadomości coraz liczniej przekazują potworne informacje o śmierci wielokrotnego reprezentanta kraju i przede wszystkim uznanego piłkarza. Okazuje się, że sportowiec zmarł nagle, choć jeszcze kilka godzin wcześniej miał się dobrze i zupełnie nic nie zwiastowało tragedii, która miała nadejść już za chwilę. Jego przyjaciel był załamany, gdy zobaczył go w takim stanie. 

Nie żyje piłkarz. Potworne wiadomości z samego rana 

Fani piłki nożnej zapewne znają to nazwisko. Walter Martinez uczestniczył w mistrzostwach świata w 2010 roku w barwach reprezentacji Hondurasu. Był członkiem legendarnego dla tego kraju składu, któremu udało się awansować na mundial po raz drugi w historii. W 49 reprezentacyjnych meczach aż dwunastokrotnie znalazł się na liście strzelców. Prężnie rozwijał swoją karierę sportowca i miał przed sobą naprawdę świetlaną przyszłość. 

Wczorajszego ranka pojawiły się pierwsze wiadomości o jego nagłej śmierci. Zaledwie kilkanaście godzin przed tragedią, Martinez był na imprezie ze swoim wieloletnim przyjacielem, również piłkarzem - Jose Chepo. Po wyczerpującej zabawie nad ranem wrócili do domu Jose w Nowym Jorku. Nie minęło wiele czasu, a sportowiec znalazł Waltera leżącego na podłodze w łazience. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piłkarz zdradził, że zaniepokojony stanem zdrowia przyjaciela od razu zawiadomił pogotowie. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce podjęli reanimację, jednak już po kilku minutach stwierdzili zgon. Martinez miał zaledwie 37 lat i zmarł na zawał serca. 

To był dopiero początek jego kariery 

Martinez przez wiele lat rozwijał swój talent piłkarski, co szybko przynosiło owoce na boisku. Znacząco pomógł Hondurasowi w awansie do finału mistrzostw świata 9 lat temu. 

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Ponadto, Rozegrał osiem spotkań w eliminacjach, gdzie strzelił jednego gola, jednak szybko pokazał, że to nie wszystko na co go stać. Niedługo później w turnieju finałowym zagrał we wszystkich trzech meczach fazy grupowej. Przez lata swojej kariery piłkarskiej grał m.in. w Bejing Guoan, Deportivo Alaves czy San Jose Earthquakes.

twitter/fifa_world_camp/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po nich nie spodziewał!
  2. Znaki zodiaku z najtrudniejszym charakterem. Od tych osób najlepiej trzymać się z daleka. Nie będą dobrymi partnerami!
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci

Źródło: twitter

Następny artykuł