Wprost z nieba runął do Wisły. Napływają niepokojące informacje, są poszkodowani

Wprost z nieba runął do Wisły. Napływają niepokojące informacje, są poszkodowani Źródło: Pikio.pl

Z kraju napływają niepokojące wiadomości. Jak informuje Polsat News, wprost do Wisły runął śmigłowiec. W tym momencie trwa pilna akcja ratunkowa, są już pierwsze ranne osoby. Ile osób było na pokładzie?

Polsat News przekazał niepokojące wiadomości z kraju. Wprost do Wisły runął śmigłowiec. Na miejscu są już służby ratunkowe. Poinformowano także o pierwszych rannych osobach. Co się stało? Ile osób było na pokładzie?

Niepokojące wiadomości z kraju, śmigłowiec runął do Wisły

Do zdarzenia doszło dziś (czwartek 13 sierpnia) ok. godziny 14 w okolicach wsi Sady w gminie Czosnów na Mazowszu. Wprost do Wisły runął prywatny śmigłowiec. Maszyna spadła na wysokości mostu im. Obrońców Modlina 1939 r. Trwa pilna akcja ratunkowa. Na miejscu są już służby ratunkowe - donosił Polsat News. Według informacji RMF24 prywatny helikopter miał wystartować z lotniska w Modlinie. 

Pasażerami maszyny byli kobieta oraz mężczyzna w wieku 25-30 lat. Na miejscu pilnie interweniowały służby ratownicze. Rzeczny patrol policji zdołał wydobyć parę z wody. Ich stan określono jako ciężki. Oboje wymagają natychmiastowej hospitalizacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejscu pojawiło się kilka zastępów straży z łodziami, których zadaniem jest patrolowanie wody wokół helikoptera. Na miejscu zdarzenia pojawił się także zespół nurków mających sprawdzić, czy w zniszczonej maszynie był ktoś jeszcze oprócz kobiety i mężczyzny. Jak dowiedział się dziennikarz RMF24, jest to bardzo mało prawdopodobne. Ekipy zajmą się także zabezpieczeniem wraku przed wyciekiem paliwa do Wisły. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata
2. Jakie maseczki najlepiej chronią przed koronawirusem? Eksperyment naukowców rozwiewa wszelkie wątpliwości
3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

- Na miejscu pracują strażacy z łodziami - przekazał Karol Kierzkowski, rzecznik mazowieckiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w rozmowie z Radiem Szczecin. Na ten moment nie jest znana przyczyna wypadku. Na miejsce wkrótce dotrą Komisja Badania Wypadków Lotniczych oraz prokurator.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość, nie żyje miliarder. Zostawił po sobie prawdziwą fortunę
  2. Wprost z nieba runął do Wisły. Napływają niepokojące informacje, są poszkodowani
  3. Ogień zaczął trawić wszystko, na miejscu pilnie pracują strażacy. W polskiej miejscowości spełnia się najczarniejszy scenariusz
  4. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  5. Maria Czubaszek stanęłaby w obronie uciśnionych? Przypominamy jej poruszające i mocne słowa, wielu może ich nie pamiętać

Źródło: RMF24, Onet, Radio Szczecin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News