Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola

Media obiegły tragiczne wiadomości. Ponad 50 dzieci poszkodowanych, szaleniec wdarł się do przedszkola Źródło: pixabay.com

Media podały dzisiaj tragiczne wiadomości. Do jednego z przedszkoli wparował szaleniec, który zaczął atakować dzieci. Służby podały, że ucierpiało 54 dzieci.

Bardzo złe wiadomości z zagranicy. Szaleniec najpierw włamał się na teren przedszkola, a później zaczął niebezpiecznym narzędziem atakować personel oraz dzieci. Następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.

Przerażające wiadomości o ataku na przedszkole

Do tego mrożącego krew w żyłach incydentu doszło w Chinach, w mieście Kaiyuan (prowincja Liaoning). W poniedziałkowe popołudnie na teren jednego z przedszkoli wdarł się 23-latek, który dostał się do placówki po przecięciu ogrodzenia. Później sforsował wejście do budynku i zaczął biegać po przedszkolu, pryskając żrącą substancją na dzieci i nauczycieli.

Z podanych obecnie informacji wynika, że ucierpiały 54 osoby, z czego 51 to były dzieci (pozostali to nauczyciele). Wiadomo, że trzy ofiary są w ciężkim stanie, ale nie wiadomo, do której grupy ofiar należą. Jak podały służby, szaleniec użył do ataku dostępnej w sklepach sody kaustycznej, stosowanej do przepychania zapchanych rur. W połączeniu z wodą wytwarza żrące opary.

Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia. Jego tłumaczenie jest szokujące

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

23-latek po ataku uciekł, ale lokalnej policji wystarczyła godzina, aby go złapać. Sprawa wzbudziła spore oburzenie w Chinach, szczególnie kiedy wyciekły informacje z przesłuchania. Okazało się, że mężczyzna motywował swój atak chęcią zemsty na "całym społeczeństwie". 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Oburzeni są również polscy internauci, którzy liczą, że chińskie służby szybko przeprowadzą proces napastnika i ten zostanie sprawiedliwie ukarany. Wielu z nich pisało również, że kompletnie nie rozumie, dlaczego zaatakował właśnie dzieci, które są najmniej odpowiedzialne za to, jak wygląda system i społeczeństwo. 

- Czy kiedyś doczekamy czasów, gdy nie będzie dochodziło do takich incydentów i tragedii? - zapytał wyraźnie zmartwiony internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News