Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście Źródło: .

Wiadomości z jednego z polskich miast są przerażające. Nad ranem wydarzyła się tragedia, którą do końca zapamiętają pobliscy mieszkańcy, rodziny nie mogą pogodzić się z tym, co wydarzyło się na moście.

Przykre wiadomości dostały się do mediów już z samego rana. W województwie lubuskim doszło do tragicznego wypadku, policja niedługo zajmie się wyjaśnianiem jego przyczyn. Nie żyje aż 5 osób, ratownicy dali z siebie wszystko. Wezwano nawet nurków.

Wiadomości z lubuskiego: samochód wpadł do wody, nie żyją pasażerowie

Nad ranem na odcinku Cibórz-Skąpe, mieszkańców okolicznych domów obudziły syreny zastępów straż pożarnych, policji i pogotowia. Nikt nie wiedział, co tak właściwie się stało. Okrzyki i łuna świateł alarmowych niosły się kilkadziesiąt metrów. Okazało się, że na moście wydarzył się wypadek.

Tuż przed 6 rano samochód jadący trasą Cibórz-Skąpe w województwie lubuskim wpadł do rozlewiska. Jak donosi RMF24: "Według wstępnych informacji auto wypadło z drogi wiodącej przez most". Audi wypadło z drogi i wpadło do rozlewiska, które w Skąpem tworzą rzeki rzeki Świebodka i Ołobok. Służby wezwał dopiero przypadkowy kierowca przejeżdżający niedaleko. Zauważył wystający z wody tył auta. Nie wiadomo, jak długo znajdowało się w wodzie.

Śmierć ponieśli wszyscy pasażerowie znajdujący się w aucie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejsce wezwano nawet śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a natychmiastowa interwencja policji, pogotowia i nurków nie pomogła odzyskać życia pięciu osobom. Ofiarami jest trójka mężczyzn i dwie kobiety. Potwierdza to rzecznik KWP w Gorzowie Wielkopolskim nadkom. Marcin Maludy.

- Wieczorem w okolicy miejsca wypadku były opady, z kolei w nocy przy gruncie mógł wystąpić przymrozek - tłumaczy Dariusz Szymura, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

- Cztery osoby zostały wyciągnięte z samochodu przez pierwsze zastępy straży pożarnej, natomiast ostatnią musieli podjąć już ratownicy z grupy wodno-nurkowej - mówił Szymura. Niestety, tej ostatniej również nie udało się uratować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Emerytura przed 60. rokiem życia. Pomysł czeka tylko na realizację
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News