Wiadomości z ostatniej chwili: Na lotnisku Warszawa-Modlin rozbił się samolot szkoleniowy

Wiadomości z ostatniej chwili: Na lotnisku Warszawa-Modlin rozbił się samolot szkoleniowy Źródło: .

Wiadomości dotyczące wypadku, do jakiego doszło na lotnisku, zaniepokoiły wiele osób. Dowiedzieliśmy się, że zniszczeniu uległ samolot szkoleniowy. Do zdarzenia doszło w Warszawie.

Wiadomości mówiące o rozbiciu się samolotu na lotnisku w Warszawie, które dziś usłyszeliśmy, bardzo zaniepokoiły Polaków. Usłyszeliśmy bowiem, że rozbił się samolot szkoleniowy, w związku z czym powstało ogromne niebezpieczeństwo. Powstało ogromny chaos informacyjny, nad którym bardzo trudno było zapanować. Pojawiły się jednak pierwsze potwierdzone informacje.

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące samej maszyny oraz okoliczności wypadku, ukazał się już również pierwszy komentarz służb na temat tego, co się stało. Władze lotniska postanowiły bardzo szybko zareagować na wypadek samolotu, bowiem było to absolutną koniecznością, by zapewnić bezpieczeństwo każdemu, kto miał znaleźć się w porcie lotniczym. Na miejscu wciąż trwają jednak prace.

Wiadomości o wypadku samolotu przeraziły Polaków

Dziś ukazały się przerażające wiadomości, które mówiły o wypadku samolotu szkoleniowego na lotnisku w Modlinie. Ten port lotniczy jest drugim najważniejszym lotniskiem dla mieszkańców Warszawy po lotnisku im. Fryderyka Chopina, obsługuje bowiem wiele tysięcy pasażerów dziennie. Jego działanie jest kluczowe dla komunikacji lotniczej.

Dowiedzieliśmy się już, że rozbił się samolot szkoleniowy. Do wypadku doszło na pasie startowym lotniska, w związku z czym potrzebna była całkowita zmiana organizacji ruchu. Dokonano natychmiastowych zmian, w związku z którymi wszystkie samoloty kierujące się do Modlina zostały przekierowane na lotnisko Chopina. Szybko doszło do powstania chaosu informacyjnego.

Wiadomości dotyczące rozbicia się samolotu nie brzmiały optymistycznie

Informacja o rozbiciu się samolotu zaniepokoiła tysiące osób, jednak władze lotniska i służby szybko potwierdziło, że pomimo katastrofy nikt nie poniósł śmierci ani żadnych obrażeń. Pomimo tego sprawa jest bardzo poważna, bowiem całkowicie paraliżuje ruch jednego z najchętniej używanych portów lotniczych w naszym kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do wydarzenia miało dojść około 14.30. Na miejscu wciąż pracują służby, które mają wyjaśnić, dlaczego doszło do tak poważnego wypadku, w wyniku którego musiały zostać wprowadzone wielkie zmiany. Póki co nie ujawniono żadnych informacji na ten temat, choć możemy się ich spodziewać już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News