Wstrząsające wiadomości z polskiej miejscowości. Zwłoki noworodka w koszu na śmieci, społeczność zdruzgotana

Wstrząsające wiadomości z polskiej miejscowości. Zwłoki noworodka w koszu na śmieci, społeczność zdruzgotana Źródło: Pexels/Pedro Figueras

Wiadomości o znalezionych zwłokach dziecka wstrząsnęły podlaską gminą. Dziecko znaleziono w pojemniku na śmieci, prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo, podejrzewa się zabójstwo.

Wiadomości o śmierci noworodka podano dzisiaj w podlaskich mediach. Znaleziono jego zwłoki w jednym z ogrodowych pojemników. Prokuratura prowadzi dochodzenie z podejrzeniami zabójstwa, ustalono już datę śmierci dziecka.

Wstrząsające wiadomości o przerażającym odkryciu w pojemniku

Przerażającego znaleziska dokonano w miejscowości Gawrychy, w podlaskiej gminie Zbójna. W trakcie prowadzenia śledztwa w sprawie mieszkanki miejscowości znaleziono w jej ogrodzie zwłoki niemowlęcia. Ciało znajdywało się w pojemniku na śmieci. Przeprowadzono już oględziny, sekcję zwłok oraz zabezpieczenie materiału biologicznego. Jak ustalili śledczy - noworodek zmarł 4 lipca, zwłoki znaleziono w sobotę.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że noworodek po porodzie został pozostawiony bez należytej opieki i porzucony - podała w swoim komunikacie Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Śledczy prowadzą dochodzenie pod kątem zabójstwa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko zmarło i zostało porzucone z powodu braku odpowiedniej opieki.

Matka zmarłego noworodka została ciężko pobita i walczy o życie

Dziennikarze próbowali dowiedzieć się więcej od mieszkańcu. Jedyne co usłyszeli to obelgi skierowane w stronę matki zmarłego noworodka. Informowali, że sytuacja w jej rodzinie była trudna, ale nie zdradzali szczegółów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ludzie nie znają sytuacji i nie mają żadnej wiedzy, a rzucają obelgami w kierunku matki dziecka. Nie wiedzą, jak wyglądało jej życie i jak doszło do tego. Jest drugie dno tej sprawy - poinformował jeden z mieszkańców gminy.

Jak podał jeden internauta podający się za znajomego matki zabitego noworodka - prawdopodobnie nie ona była odpowiedzialna za śmierć dziecka. Według źródła mąż kobiety wielokrotnie się nad nią znęcał - teraz trafiła ciężko pobita do szpitala i walczy o życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało

Źródło: Polsat

Następny artykuł