Wiadomości
pixabay.com arembowski
Konrad Karpiuk - 9 Maja 2020

Przerażające odkrycie w polskiej miejscowości. Weszli do mieszkania i na jaw wyszła straszna prawda

Tragiczne wiadomości z jednej z polskich miejscowości. W jednym z mieszkań w bloku, odnaleziono zwłoki mężczyzny z raną postrzałową w głowie. Sprowadzono odpowiednie służby, na miejscu pracowała policja oraz prokuratura . Ciało zostało zabezpieczone, wyszły już na jaw pierwsze ustalenia funkcjonariuszy.

Fatalne wiadomości z Kalisza (województwo wielkopolskie) przekazał PAP (Polskiej Agencji Prasowej) rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskiej, Maciej Meler. W sobotę nad ranem do jednego z mieszkań została wezwana policja. Okazało się, że w środku leżał martwy 48-latek, miał ranę postrzałową w głowie. Niedaleko leżała broń palna.

Mężczyzna odnalazł ciało Kacperka.Dotarli do mężczyzny, który znalazł nieżyjącego Kacperka. Nagranie z jego kamery odbiera mowęCzytaj dalej

Fatalne wiadomości z jednej z polskich miejscowości. W mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny

- Na miejscu, decyzją prokuratora, zabezpieczono jedną jednostkę broni, celem dalszych badań przez biegłych z zakresu broni i amunicji. Zabezpieczono także inne niezbędne ślady kryminalistyczne. Trwają przesłuchania świadków - powiedział dla PAP Meler.

Funkcjonariusze służb zabezpieczyli zwłoki mężczyzny. Mają być one poddane sądowo-lekarskiej sekcji. Badanie na pomóc ustalić, w jaki sposób i w jakich godzinach doszło do śmierci mężczyzny. W tym czasie funkcjonariusze zaczęli badać samo mieszkanie, sprawdzając, czy udziału nie miały osoby trzecie. Przesłuchano także sąsiadów.

Są już wstępne ustalenia w sprawie zagadkowej śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

- Ze wstępnych ustaleń nie wynika, aby w zdarzeniu brały udział osoby trzecie - mówił przedstawiciel prokuratury po pierwszych krokach śledztwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat ujawnił szczegóły. Przed chwilą zapadła kluczowa decyzja dot. wyborów
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Nie wiadomo, z jakiego powodu mężczyzna mógł popełnić samobójstwo (oczywiście jeśli do niego doszło). Warto jednak wspomnieć, że to nie jest pierwsza tego typu sytuacja podczas epidemii. Dlatego zawsze, a szczególnie w tym trudnym czasie, powinniśmy pamiętać o swoich bliskich i wspierać ich choćby dzwoniąc od czasu do czasu, aby nie czuli się samotni. W szczególnych przypadkach jest też możliwość telefonicznej rozmowy z psychologiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Gwiazda TVP ogłosiła radosną nowinę, gratulujemy. Zdjęcie mówi samo za siebie
  4. Najsłynniejszy lekarz w Polsce przekazał kapitalną wiadomość. Wykluczył zakażenie dużej grupy osób
  5. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  6. Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błąd

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

Źródło: Radiozet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News