19 osób nie żyje, 24 zostały ciężko ranne. Autokar runął w przepaść, tragiczne wiadomości z zagranicy

19 osób nie żyje, 24 zostały ciężko ranne. Autokar runął w przepaść, tragiczne wiadomości z zagranicy Źródło: .

Wiadomości, które właśnie obiegają media, są przerażające. Doszło do groźnego wypadku, podczas którego autokar runął w przepaść. 19 osób nie żyje, a 24 zostały ciężko ranne.

Wiadomości płynące z Iranu są zatrważające. Miał miejsce groźny wypadek, podczas którego autokar z pasażerami runął w przepaść. W mediach pojawiły się wiadomości, że nie żyje 19 osób, a 24 zostały ciężko ranne na skutek wypadku. 

Wiadomości o śmierci 19 osób. Groźny wypadek

Zgodnie z informacjami, które przekazują lokalne media, nad ranem w czwartek 9 stycznia doszło do groźnego wypadku w Iranie. Zdarzenie miało miejsce w prowincji Mazandaran na północny kraju. Z nieznanych przyczyn autobus zjechał z ulicy, stoczył się do wąwozu i runął w przepaść. 

Na skutek groźnego wypadku umarło co najmniej 19 osób. Z pozostałych pasażerów autobusu 24 odniosło obrażenia, część z nich trafiła do szpitala. Wiadomości o stanie zdrowia poszkodowanych nie są pozytywne. Lekarze przekazują, że ich stan jest ciężki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomości z Iranu z dnia na dzień przerażają jeszcze bardziej 

Autobus, który runął w przepaść, miał jechać z Teheranu do Gonbad-e Kawus. W mediach pojawiły się dwie najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia, jedną z nich jest awaria hamulców, a drugą nieznana awaria mechaniczna. Podjęte zostaną kroki, które pomogą ustalić, dlaczego doszło do tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej

2. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier

Zaledwie wczoraj w Iranie miała miejsce katastrofa lotnicza, wskutek której śmierć poniosło 176 osób. Samolot ukraińskich linii lotniczych rozbił się parę minut po starcie. Nikt z osób znajdujących się na pokładzie nie przeżył. Już wiadomo, że wśród załogi i pasażerów znajdowało się 82 obywateli Iranu, 63 obywateli Kanady, 11 obywateli Ukrainy , 10 obywateli Szwecji, 4 obywateli Afganistanu, 3 obywateli Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Pierwszy raz dopadł ją, gdy była w pierwszej klasie. Jej cierpienie trwało 9 lat, tata bezdusznie ją wykorzystywał
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News