Trwa akcja gaśnicza po wybuchu ognia w polskiej miejscowości. Nie żyje 800 niewinnych istot

Trwa akcja gaśnicza po wybuchu ognia w polskiej miejscowości. Nie żyje 800 niewinnych istot Źródło: Facebook/Tydzień Ziemi Śremskiej

Fatalne wiadomości z jednej z polskich miejscowości. Według informacji, jakie podała straż pożarna, w wyniku pożaru zginęło aż 800 niewinnych istot.

Do mediów dotarły wiadomości o kolejnym pożarze w Polsce. W akcje trzeba było włączyć kilkadziesiąt strażaków, z łącznie 20 zastępów. Ze względu na skalę pożaru, na miejsce sprowadzono także jednostki spoza powiatu.

Wiadomości o kolejnym pożarze w Polsce

Do incydentu miało dojść w miejscowości Zawory, niedaleko Śremu (województwo Wielkopolskie). Funkcjonariusze straży pożarnej zgłoszenie otrzymali 7 grudnia, koło godziny 13:00. Na miejsce przyjechało kilkanaście zastępów, z czasem dojeżdżały kolejne z Jarocina i Poznania.

Jak informował media dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej, akcja gaśnicza była trudna ze względu na wymiary budynku. Wiadomo, że obszar, w którym doszło do pożaru, miał długość 60 metrów, szerokość 20 metrów i dwie kondygnacje. Pożar udało się w końcu opanować koło godziny 15:00.

Udało się opanować sytuację. Są już pierwsze informacje o liczbie ofiar

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Budynek, który stanął w płomieniach to świniarnia. Kiedy straż pożarna dojechała na miejsca, ewakuowała pobliskich mieszkańców, oraz w miarę możliwości część zwierząt. Niestety, nie wszystkie udało się uratować. Według wstępnych szacunków mogło zginąć nawet około ośmiu setek prosiąt. Wiadomo natomiast, że żaden człowiek nie ucierpiał w pożarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

Gdy strażacy przyjechali na miejsce, palił się dach świniarni. Na obu kondygnacjach przebywały prosięta. Jak poinformował Dariusz Rogasik z PSP w Śremie, po ugaszeniu pożaru, straż pożarna zajęła się wyprowadzaniem pozostałych przy życiu zwierząt, oraz przewietrzaniem budynku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

Źródło: Głos Wielkopolski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News