Wszyscy mylili się co do Agnieszki Woźniak-Starak. Właśnie podano do wiadomości oficjalne oświadczenie

Wszyscy mylili się co do Agnieszki Woźniak-Starak. Właśnie podano do wiadomości oficjalne oświadczenie Źródło: .

Podano oficjalne wiadomości na temat przyszłości Agnieszki Woźniak-Starak. Okazało się, że wiele z dotychczasowych doniesień na temat prezenterki TVN było nieprawdziwych.

Wiadomości dotyczące planów wdowy po Piotrze Woźniak-Staraku wielu zadziwiły. Teraz sama aktorka zdecydowała się do nich odnieść, w pełnym emocji wpisie na portalu społecznościowym. Przeżywająca żałobę 41-latka ma już dosyć krążących wokół niej pogłosek.

Wiadomości na temat dalszych planów Agnieszki Woźniak-Starak

- Ironią losu moje życie zamieniło się ostatnio w film, w którym nikt z Was nie chciałby grać. Celowo używam słowa “grać”, bo tragedia moja i mojej rodziny stała się sprawą publiczną, w której wszyscy musimy się teraz odnaleźć i żyć dalej. [...] Nigdy nie byłam wezwana do prokuratury na przesłuchanie. Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca, szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia - napisała na Instagramie.

To jednak nie koniec dementowania nieprawdziwych informacji. W niedawnym czasie portal Party opublikował tekst napisany na podstawie informacji od źródła, które znajduje się blisko rodziny dziennikarki i tragicznie zmarłego producenta filmowego. Według tych informacji 39-latek przed śmiercią planował z żoną założenie restauracji. Ponadto w tekście napisano, że Agnieszka Woźniak-Starak ma się pojawić na światowej premierze filmu wyprodukowanego za życia przez jej męża, "Ukryta Gra". Dzisiaj wiadomości zostały oficjalnie zdementowane.

Wiadomości oficjalnie zdementowane przez agentkę Agnieszki Woźniak-Starak

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W obliczu ostatniego postu Agnieszki Woźniak-Starak, która przestrzegała przed powielaniem fałszywych informacji o nich, redakcja Pudelka zdecydowała się na zweryfikowanie informacji podanych przez portal Party. Skontaktowano się z agentką 41-letniej prezenterki, która udzieliła informacji na temat jej dalszych planów.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Pani Romana dostaje 400 złotych emerytury. Powiedziała, na kogo będzie głosować, po czym zalała się łzami

- Nie będzie żadnej restauracji, nie wybierali żadnych obrazów, sztućców, nie ułożyli menu. Myśleli o restauracji, ale ten pomysł upadł już kilka miesięcy temu. Agnieszka nie ma też w planach udziału w światowych premierach filmu, o czym piszą w tym samym artykule - poinformowała agentka Agnieszki Woźniak-Starak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna
  5. "Mój 11-letni syn doprowadza mnie do szału". Pani Joanna już nie przyjmuje od niego przeprosin

Źródło: Pudelek

Następny artykuł