Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY

Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY Źródło: Fot. Policja

Wiadomości z ostatniej chwili przeraziły mieszkańców województwa śląskiego. Morderca, który prawdopodobnie zabił w brutalny sposób 28-latka, jest dzisiaj poszukiwany przez policje w całym kraju. Policja wysłała za nim list gończy i opublikowała wizerunek sprawcy.

Wiadomości z kraju są przerażające. Jak podaje policja, Marek Gieracz, który ostatni raz przebywał w Siemianowicach Śląskich, jest poszukiwany. Mundurowi podejrzewają, że zamordował on 28-latka. To, co później zrobił z jego zwłokami, jest przerażające.

Wiadomości z Polski: po woj. śląskim grasuje morderca

Radio ZET donosi o poszukiwaniu przez policję Marka Gieracza, który jest podejrzewany o zabójstwo 28-latka. Do morderstwa doszło prawdopodobnie w ubiegłym tygodniu, a sprawca zdarzenia dzisiaj może znajdować się praktycznie w całej Polsce. Ostatni raz widziano go właśnie w okolicach Górnego Śląska.

Policja poinformowała, że Marek Gieracz najpierw zamordował 28-latka, a następnie jego zwłoki zakopał. Później zostały one odnalezione przez funkcjonariuszy, którzy prawdopodobnie otrzymali w tej sprawie zgłoszenie.

Rysopis Marka Gieracza przedstawia się w następujący sposób. Urodził się 17 kwiecień 1964 roku. Mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, nie posiada kciuka w prawej dłoni, ma krótko przystrzyżone włosy, a także waży około 75-80 kilogramów. Charakterystyczną cechą mężczyzny są tatuaże, które ma na obu ramionach. Ma także tatuaż na lewym kciuku, prawym podudziu i lewym nadgarstku. Na końcu artykułu znajduje się aktualne zdjęcie podejrzanego opublikowane przez policję.

Marek Gieracz może poruszać się za pomocą komunikacji miejskiej, a także zagrażać zdrowiu i życiu innych ludzi. Prawdopodobnie ma przy sobie niebezpieczne przedmioty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Mężczyzna ten jest niebezpieczny, może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzie. Był on już notowany za poważne przestępstwa, jak również odbywał kary w więzieniu - czytamy komentarz funkcjonariuszy w artykule "Gazety".

Nieudana próba zatrzymania 55-latka

W Siemianowicach Śląskich próbowano zatrzymać Gieracza, ale bezskutecznie. Jak informuje "Gazeta" w środę policja i straż wzięła udział w akcji, ale w trakcie obławy ostatecznie morderca zbiegł. Nie wiadomo, gdzie aktualnie przebywa.

Jeśli ktokolwiek zna miejsce pobytu Marka Gieracza, proszony jest o kontakt z policją pod tymi numerami: 32 35 96 255 i 32 35 96 201. Policja obiecuje zachować anonimowość.

Fot. Policja

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów
  4. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  5. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News