Znany polityk PiS robił z żoną niewyobrażalne rzeczy. Karolina właśnie zemściła się na mężu, bezbłędnie wykorzystała okazję

Znany polityk PiS robił z żoną niewyobrażalne rzeczy. Karolina właśnie zemściła się na mężu, bezbłędnie wykorzystała okazję Źródło: Wikimedia Commons/Senior Airman Rusty Frank

Gdy do opinii publicznej dotarły wiadomości o tym co radny PiS robi swojej żonie, wybuchł wielki skandal. Sprawa trafiła do sądu, a polityk został skazany na karę więzienia. Teraz żona "zemściła" się na swoim mężu.

Wiadomości o skazaniu radnego Rafała P. na dwa lata więzienia sprawiły, że w końcu skończył się trwający niemal 10 lat domowy koszmar Karoliny, żony byłego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Teraz jej zdjęcia pojawiają się na billboardach, zemściła się na mężu w najlepszy możliwy sposób.

Gdy przekazano wiadomości o przemocy domowej u radnego PiS, wybuchł skandal

Sprawa wyszła na jaw, gdy kobieta po kryjomu nagrała okrucieństwo męża i w 2017 roku opublikowała nagrania, wywołując tym samym gigantyczny skandal. Rafał P. nie tylko stracił miejsce w partii, ale również trafił przed sąd. Za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad partnerką otrzymał zakaz zbliżania się do żony przez 5 lat oraz karę 2 lat więzienia.

Teraz Karolina wystąpiła w reklamie rajstop marki Adrian, która znana jest z zaangażowania w sprawy kobiet. Na ich billboardach niejednokrotnie pojawiały się postacie kojarzone z ruchami feministycznymi, takie jak choćby Anna Grodzka, która reklamowała rajstopy z hasłem "Każdy ma prawo być sobą". Tym razem w reklamie wystąpiła żona Rafała P. która w ten sposób porusza temat przemocy domowej.

Ofiara radnego zemściła się na mężu w najlepszy możliwy sposób

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na billboardzie Karolina została ucharakteryzowana na ofiarę pobicia. Ma rozczochrane włosy, rozmazany makijaż i limo pod okiem. Na zdjęciu siedzi skulona, a na pierwszym planie widać rozmazaną męską sylwetkę z zaciśniętą pięścią. Wszystko kontrastuje z rajstopami, które ma na sobie kobieta na reklamie.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Reklama została opatrzona hasłem "Walcz o siebie, ja to zrobiłam!". W ten sposób Karolina pokazała, że jako ofiara okrucieństwa swojego męża, może pomóc wielu innym kobietom, dzięki nawiązaniu współpracy ze znaną marką rajstop. Mimo nieszczęścia, jakie przeżyła, udało jej się przekuć to w ważną misję, w czasie kiedy jej kat odbywa karę w więzieniu.

screen Facebook/Marketing Przy Kawie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Źródło: Super-Express

Następny artykuł