Przerażająca tragedia, 31-latek nie miał żadnych szans. Teraz służby ostrzegają innych Polaków

Przerażająca tragedia, 31-latek nie miał żadnych szans. Teraz służby ostrzegają innych Polaków Źródło: wodnik/Pixabay

Wiadomości z rana: pod Nidzicą doszło do dramatycznego wypadku. 31-letni pasażer nie miał żadnych szans, kierowca jest w ciężkim stanie. Funkcjonariusze policji przypominają o zachowaniu ostrożności na drogach podczas wakacji.

Wiadomości na temat niebezpiecznych zdarzeń na drogach pojawiają się każdego dnia. Niestety, okres wakacyjny, to czas, kiedy więcej samochodów wyjeżdża na drogi. Wzmożony ruch i pośpiech mogą doprowadzić do wypadków, których skutki bywają tragiczne. Media informują o kolejnym wypadku, do którego doszło dzisiaj nad ranem. Nic nie zapowiadało takiej tragedii. 

Wiadomości na temat wypadku pod Nidzicą 

Tragedia rozegrała się około godziny piątej rano na drodze w gminie Kozłowo w pobliżu Nidzicy. Kierowca Opla Astry na prostym odcinku wypadł z jezdni i wjechał w drzewo. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn, 19-letni kierowca i 31-letni pasażer. 

31-letni mężczyzna zginął na miejscu, na skutek zderzenia samochodu z drzewem nie miał żadnych szans na przeżycie. Kierowca został w ciężkim stanie przewieziony do szpitala. 

- Na miejscu zginał 31-letni pasażer opla, drugi pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala w Działdowie. Kierowcę przewieziono do szpitala w Nidzicy - przekazała sierż. Alicja Pepłowska, rzecznik prasowy policji w Nidzicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiadomości z miejsca zdarzenia 

Alicja Pepłowska, rzecznik prasowy policji w Nidzicy przekazała także, że 19-letni kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu. Podczas badania alkomatem, okazało się, że ma 1,7 promila alkoholu w organizmie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku mogło dość ze względu na zbyt dużą prędkość samochodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramatyczne doniesienia o Ewie Błaszczyk. Sama nie jest w stanie sobie poradzić

2. Chcą ogłosić "koniec pandemii". 10 lipca przejdą przez Warszawę

Funkcjonariusze policji apelują do wszystkich kierowców o wyjątkową ostrożność. Od początku wakacji na polskich dogach doszło już do 41 wypadków śmiertelnych. Komenda Główna Policji podkreśla, że podczas wakacji na drogach dochodzi do największej ilości wypadków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła laski cynamonu do słoika i zalała je oliwą. Efekt rozłożył na łopatki
  2. Skąpo ubrana Joanna Jędrzejczyk znów pochwaliła się ciałem na Instagramie. Pokazała niemal wszystko (FOTO)
  3. Rada Ministrów już potwierdziła, od dziś obowiązuje duża zmiana. Dotyczy wszystkich Polaków, większość mocno się zdziwi
  4. Podejrzewali, że w szkole dzieją się dziwne rzeczy. Zainstalowali ukryte kamery, nagranie wywołuje ciarki na plecach
  5. Rozenek nakryła złodzieja w domu. Najbardziej poszkodowany jest mały Henio
  6. Ilona Felicjańska rozstała się z mężem. Upublicznił jej dramatyczną wiadomość, nie jest dobrze

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News