Konieczna była ewakuacja, 2 dorosłych i 3 dzieci zostało podtrutych. Trwa akcja służb w polskim mieście, potrzeba było 6 zastępów straży

Konieczna była ewakuacja, 2 dorosłych i 3 dzieci zostało podtrutych. Trwa akcja służb w polskim mieście, potrzeba było 6 zastępów straży Źródło: pikio

Wiadomości płynące z województwa kujawsko-pomorskiego są przerażające. Doszło do pilnej ewakuacji, a ze względu na podtrucie do szpitala trafiło pięć osób. W całej akcji udział wzięło sześć zastępów straży pożarnej.

Wiadomości, które właśnie się pojawiły, nie napawają optymizmem. W województwie kujawsko-pomorskim doszło do dramatycznych wydarzeń. Na skutek pożaru do szpitala zostało przewiezionych pięć osób, przeprowadzono pilną ewakuację, a na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej. 

Wiadomości z kujawsko-pomorskiego 

Do groźnego pożaru doszło dzisiaj nad ranem. Wybuch miał miejsce w jednym z pomieszczeń piwnicznych dwupiętrowego budynku. Pożar, który się pojawił, sprawił, że zadymienie objęło cały dom, który musiał zostać pilne ewakuowany. 

Ewakuowanych zostało 25 osób. Najprawdopodobniej jest to dziewięć rodzin, które mieszkają w budynku. Dwie osoby dorosłe i troje dzieci miało objawy podtrucia tlenkiem, przez co natychmiast zostały przewiezione do szpitala, gdzie na miejscu zajęli się nimi ratownicy. Wiadomości o stanie zdrowia tych osób nie zostały potwierdzone przez lekarzy ani przez policję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomości z miejsca zdarzenia

Wiadomo już, że pożar został ugaszony. Akcja, w której brało udział sześć zastępów straży pożarnej, niebawem się zakończy. Trwają właśnie ostatnie prace polegające na wietrzeniu i oddymianiu budynku. Po ich zakończeniu lokatorzy będą mogli powrócić do swoich mieszkań. 

Dzisiaj grzeje: 1. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
2. Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Wszystkie wiadomości, które trafiły do mediów, przekazał dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim. Nie podane jest w jaki sposób doszło do pożaru, ani co mogło być jego przyczyną. Policja, która pracuje na miejscu będzie starała się dojść co mogło spowodować wybuch pożaru. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska publikuje rozczulające zdjęcie swojego męża. "Takiego go kocham najbardziej"
  2. Jagiellonia Białystok ma nowego trenera. Wielokrotny mistrz kraju, pracował w dużych klubach
  3. W TVP taki występ nigdy by się nie odbył. Na scenie obok Michała Szpaka pokazały się osoby w bardzo wymownych strojach
  4. Dziecko na kolanach błagało swojego idola o jedno. Reakcja gwiazdora powala, wszystko się nagrało
  5. Roksana Węgiel może się uczyć od Viki Gabor. 12-latka błyszczała na scenie, nie potrzebowała wyzywającego stroju

źródło: wnp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News