Bardzo smutna informacja, zmarł chwilę po zakończeniu transmisji na żywo. Media obiegła wiadomość o tragicznej śmierci 43-latka

Bardzo smutna informacja, zmarł chwilę po zakończeniu transmisji na żywo. Media obiegła wiadomość o tragicznej śmierci 43-latka Źródło: facebook Jeremy Peter Worthy

Wiadomość o śmierci 43-latka obiegła media. Tragiczne informacje poprzedziła prowadzona przez niego transmisja na żywo, która pojawiła się na profilu w mediach społecznościowych na kilka minut przed śmiercią mężczyzny. Niestety nie udało się uratować mu życia. Na Facebooku trwa nieustająca dyskusja.

Jeremy Worthy był 43-letnim kajakarzem pochodzącym z miasta Yass, leżącego w stanie Południowa Walia w Australii. Mężczyzna pasjonował się sportem - szczególnie kajakarstwem i jazdą na rowerze. Jego profile w social media zapełnione są zdjęciami i filmami z wypraw, przepisami na zdrowe jedzenie i pięknymi krajobrazami. W dniu tragedii pływał w okolicy Snapper Island w pobliżu Zatoki Batemans.

Wiadomość została odczytana zbyt późno

Silny wiatr uniemożliwił mu powrót na stały ląd. Fale popychały kajak w głąb oceanu. Mężczyzna zdołał nagrać wideo, na którym opisywał to, co się dzieje i prosił o pomoc. Czterominutowa wiadomość z błagalnym apelem pojawiła się w social mediach o godzinie 12:21. Na Facebooku pojawiła się także aktualna lokalizacja kajakarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ratownicy wyruszyli na pomoc dziewięć minut po opublikowaniu relacji. Niestety, było już za późno na pomoc. Znaleziono pusty kajak, a wkrótce potem ciało kajakarza. Próby resuscytacji prowadzone przez policjanta nie powiodły się. Jeremy stracił życie na oceanie. Na profilu mężczyzny pojawiły się setki komentarzy i wiadomości, w których internauci wyrażają swoje współczucie. Niektórzy z nich nie mogą sobie wybaczyć tego, że nie zareagowali wcześniej.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilny komunikat. Ogromne niebezpieczeństwo, trzeba bardzo uważać

2. Tragedia na Podlasiu, 14-letnia dziewczynka dokonała samopodpalenia. Wiemy, w jakim jest stanie

- Tak mi przykro przyjacielu, powinienem zadzwonić po pomoc gdy tylko zobaczyłem, od jak długiego czasu zmagasz się z falami. Myślałem, że sobie z nimi poradzisz... - napisał jeden z komentujących.

- To takie niesprawiedliwe, przyjacielu. Wiem, że jesteś teraz na górze razem ze swoim tatą. Kochamy Cię, zawsze i na zawsze - dodał inny.

- Nie mogę uwierzyć, że odszedłeś w taki sposób. Widziałem Cię przecież zaledwie kilka dni temu. Leć wysoko, przyjacielu. Byłeś naprawdę dobrym człowiekiem. Wszyscy Cię kochamy i będziemy za Tobą tęsknić - brzmiała kolejna wiadomość.

Rodzinie i przyjaciołom kajakarza, Jeremy'ego Worthy'ego, składamy najszczersze wyrazy współczucia. Niestety, to nie jedyny sportowiec, który odszedł w ostatnim czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chłoniak jest podstępnym nowotworem. Jakie są jego objawy i rokowania w przypadku wykrycia?
  2. Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. "Gdy mówiłam prawdę Robertowi, byłam zszokowana"
  3. Maleńka córka zabiła własną mamę. Kobieta umierała na jej oczach, tata był bezradny
  4. Żona Szumowskiego była ostatnią Polką, która widziała Matkę Teresę. Święta wypowiedziała wtedy prorocze słowa, dotyczą jej małżeństwa
  5. Tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje Andrzej Duda, trener i działacz piłkarski
  6. Pan Janusz ogłosił ile płaci za zebranie łubianki truskawek. Miesięcznie zarobisz nawet ponad 5 tysięcy złotych


 Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News