Wyjątkowo przykre informacje o nagłej śmierci obiegły media. Niestety, nie żyje uwielbiany restaurator, smutne wiadomości napłynęły prosto z USA

Wyjątkowo przykre informacje o nagłej śmierci obiegły media. Niestety, nie żyje uwielbiany restaurator, smutne wiadomości napłynęły prosto z USA Źródło: pixabay/Arcaion

Smutna wiadomość dotarła właśnie z USA. Nie żyje znany restaurator, Davic McAtee. Ciemnoskóry mężczyzna zginął w poniedziałek w Louisville podczas tamtejszych zamieszek. Restaurator zginął od policyjnych strzałów.

Bardzo smutna wiadomość dotarła właśnie prosto z USA. Nie żyje słynny i lubiany restaurator David McAtee. 53- latek prowadził restauracje YaYa's BBQ, w pobliżu której doszło do strzelaniny. Mężczyzna jest kolejną ofiarą protestów w Stanach Zjednoczonych. Jego śmierć była wstrząsającym wydarzeniem dla lokalnej społeczności.

Przykra wiadomość z USA. Nie żyje znany i lubiany restaurator

David Mc Atee prowadził restaurację w Louisville. Mieszkańcy, którzy znali mężczyznę przekazali, że mężczyzna nigdy nie pobierał pieniędzy od potrzebujących oraz serwował jedzenie policjantom za darmo. Sam prezydent Louisville określił go jako dobrego oraz przyzwoitego człowieka. Czarnoskóry mężczyzna jest kolejną ofiarą protestów w Stanach Zjednoczonych związanych ze śmiercią George'a Floyda, po której zawrzało w USA.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po brutalnej śmierci Afroamerykanina na Floydzie w USA nieustannie trwają protesty oraz zamieszki, które w wielu miejscach zdecydowanie wymykają się spod kontroli. Floyd został zabity przez policjanta, który podczas zatrzymania przyciskał kolanem szyję mężczyzny. Pomimo krzyków alarmujących, że ten nie może oddychać, policjant nie zareagował, wskutek czego niedługo później mężczyzna zmarł. 

Śmierć Floyda wywołała ogromne oburzenie Amerykanów oraz ludzi z całego świata. Od tego strasznego wydarzenia w USA nieustannie dochodzi do protestów. Do takich zamieszek doszło również w Louisville, gdzie David McAtee prowadził własną restaurację. Podczas protestu doszło do strzelaniny, w której zginął 53-letni restaurator. Jak podaje CNN, policja przekazała, że mundurowi byli zmuszeni otworzyć ogień, po tym, gdy ktoś zaczął do nich strzelać. Gubernator stanu Kentucky zapowiedział już śledztwo w sprawie, a szef policji w Louisville został odwołany.

Dzisiaj grzeje: 1. Wędliny, które uwielbiali Polacy, znikną ze sklepowych półek. Prawdę obnażył raport, jest gorzej, niż wszyscy myśleli

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Ze wstępnych ustaleń w sprawie strzelaniny wynika, że funkcjonariusze policji nie mieli kamer, które rejestrowałyby ich działania. Śmierć 53-latka wywołała ogromny wstrząs wśród lokalnej społeczności. Mężczyzna był lubianym, hojnym człowiekiem, który uwielbiał uszczęśliwiać innych ludzi. Gotowanie było jego ogromną pasją, która sprawiała mu radość i pozwalała pomagać biednym, których nie było stać na posiłek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 23-latka myślała, że ma kamicę nerkową. Do domu wróciła z noworodkiem
  2. Klub z Ekstraklasy oskarżony o korupcję. Grożą mu poważne konsekwencje
  3. Niebywale radosne informacje o ojcu Agaty Dudy. Nikt się nie spodziewał
  4. Żłobek zamknięty po porażającym odkryciu. Niepokojące wieści z północnej Polski
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe

źródło: RadioZet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News