Nagle pan młody wybiegł z kościoła. Chwilę potem wszyscy goście ryknęli histerycznym śmiechem

Nagle pan młody wybiegł z kościoła. Chwilę potem wszyscy goście ryknęli histerycznym śmiechem Źródło: Fot. Pixabay.com/debowscyfoto

Wesele wcale nie musi być nudne. Ten pan młody niespodziewanie wybiegł ze świątyni, czym wprawił wszystkich w osłupienie. Chwilę potem w kościele zabrzmiała salwa śmiechu.

Wesele to dla wielu jeden z najważniejszych dni w życiu, który powinien być idealny. Pracuje nad tym nie tylko para młoda, ale i cała grupa najbliższych i specjalistów. Ich zadaniem jest dopracowanie wszelkich szczegółów i zadbanie o to, by podczas ślubu oraz zabawy nie wydarzyło się nic niepożądanego. 

Okazuje się jednak, że dużo zależy również od pomysłowości pana młodego. Stuart na przykład znany był ze swojego specyficznego poczucia humoru oraz niekonwencjonalnych pomysłów. Przez to wszyscy domyślali się, że jego wesele nie będzie tradycyjne, nikt jednak nie przypuszczał, że coś wydarzy się już w kościele. Przyszły mąż nagle wybiegł ze świątyni, a chwilę potem goście wybuchnęli histerycznym śmiechem. 

To wesele musiało zaskakiwać. Wszyscy zastanawiali się, co wymyśli pan młody

Stuart postrzegany był przez swoich bliskich i znajomych jako śmieszek i żartowniś, który czasem nie wie, kiedy przestać. Jego żarty bardzo często przekraczały bariery i wprawiały w osłupienie, lecz właśnie za to pokochała go Vicky. 

Wiadomość o ich ślubie ucieszyła wszystkich przyjaciół, każdy jednak wiedział, że to nie będzie zwykłe wesele. Było jasne, że Stuart wymyśli coś oryginalnego, nikt jednak nie spodziewał się, że będzie to aż tak zaskakujące. W pewnym momencie pan młody po prostu wybiegł w panice z kościoła, informując tylko, że zapomniał obrączek. Panna młoda załamała ręce, a goście nie mogli uwierzyć w niezaradność Stuarta. Szybko jednak okazało się, że to część większego planu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opublikowany filmik stał się hitem. Oglądają go ludzie na całym świecie

Zaraz po tym, jak pan młody zniknął ze świątyni, na ekranie wyświetlił się zebranym żartobliwy film, po którym wszyscy ryknęli histerycznym śmiechem. W humorystyczny sposób pokazana tam była droga Stuarta po zapomniane obrączki, którą obejrzeć możecie poniżej. Gdy w końcu wrócił, zarówno panna młoda, jak i goście byli zachwyceni. Nagranie z całego wydarzenia trafiło do sieci i zyskało gigantyczną popularność. Kreatywność Stuarta chwalą tysiące internautów. 

- Brawo! Świetny dystans do siebie i poczucie humoru. Życie z nim na pewno nie będzie nudne - pisze internautka. 

- Brawa dla panny młodej. Musi mieć mega dystans do siebie! - zauważa kolejna. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News