Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości

Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości Źródło: unsplash

Wesele zdecydowanie nie poszło po jej myśli. Rodzice świeżo upieczonego małżeństwa, zgromadzeni goście, w tym przyjaciele i rodzina pary, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Mieli ochotę na dobrą zabawę - skończyło się krzykami i płaczem.

Wesele tej pary nie należy do najszczęśliwszych. Pan młody postanowił upokorzyć swoją wybrankę. Do ostatniej chwili zachował zimną krew i kamienną twarz. Jego satysfakcja była nieziemska.

Wesele z dobrej zabawy zamieniło się w skandaliczne wydarzenie

Nagranie, które obiegło już cały internet, zostało zrobione na jednym z chińskich wesel, 26 grudnia. Podobnie jak w Polsce, również i ta para zdecydowała się na to, aby na początku imprezy, tuż po pierwszym tańcu, na ogromnym ekranie wyświetlono ich sylwetki z dzieciństwa. Na 5-minutowym wideo miała zostać również uwieczniona historia poznania się. Niestety, w pewnym momencie coś poszło nie tak.

- Teraz pokażemy wam filmy wideo o tym, jak dorastali nowożeńcy - zapowiedział wodzirej. Film ledwo się zaczął, kiedy na ekranie można było oglądać pannę młodą z obcym mężczyzną w sypialni małżonków. Narzeczony domyślał się, że partnerka nie jest z nim szczera, więc zamontował w pokoju ukrytą kamerę. Poczuł się do tego stopnia oszukany i dotknięty, że postarał się aby naturę fałszywej kobiety poznali wszyscy. Panna młoda nie mogła uwierzyć w to, co właśnie zobaczyła.

Kobieta zdradziła swojego partnera z bardzo bliską osobą z rodziny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna patrzył na jej reakcję i spytał się tylko: "Myślałaś, że nie dowiem się o zdradzie?". Panna młoda rzuciła w niego bukietem, a potem zaczęła szarpać "pomysłowego" męża. Musieli rozdzielać ich goście. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zdradziła ukochanego z mężem swojej własnej siostry, która w dodatku spodziewa się dziecka, jest w 6. miesiącu ciąży. Rodzina jej tego nie wybaczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. Miała jedynie 26 lat
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Co więcej, panna młoda przyznała się do zdrady! Usprawiedliwiała to tym, że od swojego narzeczonego doświadczała przemocy domowej, a na problem zwrócił uwagę tylko brat siostry. Starał się załagodzić stosunki między parą i w ten sposób zbliżyli się do siebie. Niektórzy internauci po zapoznaniu się ze sprawą uważają to tylko za nieśmieszny żart i ustawkę, aby ktoś zarobił sporą sumę na wyświetleniach.

Przepraszamy, materiał wideo jest obecnie niedostępny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pozując do zdjęcia z rodzicami syn Królikowskiego nie wiedział, że dziś będzie tak źle. Poruszająca, mało znana fotka
  4. Smutne ostatnie chwile Kobuszewskiego. Fakty, które ujawniono są wstrząsające
  5. Wielkie zmiany przed Sylwestrem z Polsatem. Zaskakujące wiadomości

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News