Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała

Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała Źródło: unsplash.com/ Scott Webb

Wesele tej pary miało się rozpocząć już za kilka chwil. Młoda para już stała przed ołtarzem, gdy nagle pan młody wypowiedział jedno krótkie zdanie. Panna młoda nie mogła ustać nogach, gdy zrozumiała, co właśnie oznajmił.

tej pary było już zaplanowane i gotowe, ślub właśnie rozpoczął. W takiej chwili narzeczeni myślą tylko o tym, by wszystko poszło zgodnie z planem, bez żadnej wpadki, a goście są wzruszeni uczuciem, jakim darzy się para. Rzadko kiedy ktoś decyduje się przerwać ceremonię na tym etapie, ale tym razem pan młody musiał powiedzieć coś bardzo ważnego.

Miał być ślub i wesele, skończyło się na katastrofie

Panna młoda, pięknie wystrojona, z radością stanęła przed księdzem i gośćmi w kościele. Była pewna, że właśnie rozpoczął się najważniejszy dzień w jej życiu. Pan młody jednak uznał coś zupełnie innego i postanowił powiedzieć pięć słów, które wszystko zmieniły.

- Przepraszam, nie mogę tego zrobić - oznajmił.

Zaraz potem wyszedł ze świątyni, a pozostali byli tak zszokowani, że nie wiedzieli, co mają zrobić. Panna młoda stała przez chwilę bez ruchu, próbując zrozumieć, co się właśnie stało. Spytała duchownego, czy dobrze usłyszała, a on z przykrością potwierdził. Porzucona kobieta zaczęła nagle potężnie szlochać, jej matka krzyknęła, że zabije drania, a druhny rzuciły się ku przyjaciółce. Nie zdążyły jednak podtrzymać mdlejącej narzeczonej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta jeszcze długo nie mogła dojść do siebie

Zdarzenie okropnie przybiło niedoszłą pannę młodą, która nie dość, że najadła się wstydu, to jeszcze cierpiała z powodu złamanego serca. Jeszcze długo po feralnym dniu miała nadzieję, że ukochany zmieni zdanie i wróci do niej, tak się jednak nie stało. Sytuacja jest tym bardziej dołująca, że para ma razem małe dziecko, które mieli wspólnie wychowywać. Nie sądziła, że w takiej chwili wybranek porzuci i ją, i malucha.

Zaledwie 3 miesiące po przerwanej uroczystości kobieta znalazła w mediach społecznościowych informację, że jej były partner ma nowy związek. To tylko podsyciło smutek, jaki czuła do tej pory. Najgorzej znosi myśl, że została sama i musi zacząć wszystko od początku. Stara się być dzielna, przypomina sobie o własnej sile, ale nie jest jej łatwo otrząsnąć się po upokarzającym zerwaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały TVN oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Takich pochwał nie zebrał pośmiertnie jeszcze nikt. Będziecie wzruszeni
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Ostrzeżenie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa dla całej Polski
  4. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  5. 29 osób trafiło do szpitala, służby robią co mogą. Jechali na pielgrzymkę, w ułamku sekundy wydarzyło się najgorsze

Źródło: Topniusy

Następny artykuł