Babcia na weselu nagle złapała za mikrofon. Gdy skończyła, starsi goście prawie zemdleli

Babcia na weselu nagle złapała za mikrofon. Gdy skończyła, starsi goście prawie zemdleli Źródło: YouTube Motion Art Wedding Films

Wesele jest pięknym ukoronowaniem dnia, w którym zakochani ludzie przysięgają sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. To chwila, podczas której państwo młodzi chcą mieć przy sobie najbliższych sobie ludzi. Obecność rodziny i przyjaciół jest wręcz obowiązkowa. Muzyka, jedzenie i wspólna zabawa łagodzą obyczaje, o czym przekonała się panna młoda, kiedy zobaczyła swoją babcię z mikrofonem w dłoni.

Wesele to uroczystość, która obfituje we wzruszenia, łzy radości i szczęście dzielone z przyjaciółmi i członkami rodziny. Kiedy goście zasiądą już przy uroczystym stole, przychodzi czas na toasty i serdeczne życzenia skierowane w stronę nowożeńców. Przemówienia wygłaszane przez najbliższych mogą być bardzo emocjonalne - szczególnie, kiedy krewny postanowi zdać się na kreatywność. Pewna babcia chciała, żeby wszyscy zapamiętali przemowę skierowaną do wnuczki. Stwierdziła, że kluczem do sukcesu będzie poczucie humoru.

Wesele zostało urozmaicone przez toast babci

Kiedy staruszka sięgnęła po mikrofon, cała rodzina spojrzała na nią z dużym zdziwieniem. Nie spodziewali się tego, że babcia wpadnie na bardzo nietypowy pomysł. Rezolutna seniorka stwierdziła, że żarty pozwolą jej przyciągnąć uwagę publiczności. Chciała, żeby jej mowa była wspominana wiele lat po weselu. Goście zgromadzeni na weselu usłyszeli, że emerytka ma im do opowiedzenia pewną niesamowitą historię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Już sam początek przemówienia staruszki wzbudził entuzjazm wśród przyjaciół panny młodej. Na nagraniu widać, że druhna nie potrafi powstrzymać chichotu. Babcia była znaną, rodzinną gawędziarką, dlatego wszyscy przygotowywali się na kolejny przebój. Nie rozczarowali się.

- Widzicie, ta młoda dama bardzo marzyła o mężu, dlatego postanowiła zamieścić ogłoszenie w gazecie: "Poszukiwany: Mąż. Nie może mnie pokonać. Nie może mnie gonić, kiedy wychodzę z przyjaciółmi. Musi być dobry w łóżku". Następnego dnia w jej drzwiach pojawił się mężczyzna na wózku inwalidzkim i powiedział, że chce starać się o stanowisko męża. "Ale ty nie masz rąk!" - odpowiedziała dziewczyna. Więc nie będę mógł cię pokonać!" - odparł mężczyzna. "Nie masz też nóg!" - dodała. "Więc nie będę mógł cię gonić!". "Ale mój mąż miał być dobry w łóżku" - zmartwiła się dziewczyna. "Czymś musiałem zadzwonić do drzwi" - odpowiedział inwalida - opowiedziała z szerokim uśmiechem babcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje gwiazda disco polo

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

Cała sala wybuchnęła śmiechem, kiedy usłyszała niegrzeczny żart staruszki. W sali zapanowała niesamowita wrzawa. Na twarzy babci widać nieukrywany zachwyt tym, z jaką reakcją spotkała się jej sprośna historyjka. Myślicie, że wnuczka była zadowolona, oglądając występ emerytki? 

Ostatnio pisaliśmy także o bardzo wzruszających, chwytających za serce gestach ze strony gości weselnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości
  3. W ostatniej chwili przedłużono zakaz aż do końca lipca. Decyzja zaboli wielu Polaków
  4. Właśnie wprowadzono ostrzeżenia najwyższego stopnia. Porażające informacje dla wielu Polaków
  5. Pilny komunikat ministra edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, zaskakująca decyzja
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Setki zatruć i śmiertelne przypadki

Źródło: Share Ably

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News