Podczas swojego wesela Sylwia poszła zmienić sukienkę. Otworzyła drzwi pokoju i odkryła sekret męża, który zakończył jej małżeństwo

Podczas swojego wesela Sylwia poszła zmienić sukienkę. Otworzyła drzwi pokoju i odkryła sekret męża, który zakończył jej małżeństwo Źródło: Unsplash/Sweet Ice Cream Photography

Wesele zapadło w pamięci panny młodej jako najgorsze wydarzenie, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ceremonia ślubna przebiegła w sposób zgodny z oczekiwaniami kobiety, natomiast to, co stało się później, to po prostu jeden wielki koszmar. Sylwia odkryła sekret swojego męża, o którym, jak twierdzi dzisiaj, wolałaby nie wiedzieć. Żyłoby się jej łatwiej.

Wesele jest dla Sylwii najgorszym wspomnieniem, które najchętniej wymazałaby z pamięci, gdyby tylko mogła. Podczas świętowania początków małżeństwa w gronie najbliższych, Sylwia odkryła największą tajemnicę swojego męża. Choć nigdy nie podejrzewałaby go o zdradę, to jednak mężczyzna okazał się być jej niewierny niemal od początków ich związku.

Wesele Sylwii skończyło się w najgorszy możliwy sposób

Sylwia chciała mieć wesele marzeń, które miała pamiętać już do końca swojego życia jako najpiękniejszą z chwil, jakich przyszło jej doświadczyć. Niestety, wesele Sylwii skończyło się tak szybko, jak się zaczęło. Po pierwszym tańcu panna młoda postanowiła, że musi przebrać się, ponieważ czuła się spocona i miała wrażenie, że suknia ślubna dosłownie klei się do jej ciała. Chciała przez resztę wesela wyglądać olśniewająco, więc poprosiła swoją mamę, aby poszła z nią na górę do pokoju i pomogła zdjąć jej suknię ślubną, a następnie założyć drugi, wcześniej przygotowany i wyprasowany strój.

Kiedy panna młoda razem z mamą jednak nie była w stanie poradzić sobie ze zdjęciem sukni ślubnej, obydwojgu kobietom przyszło na myśl, aby poprosić druhnę panny młodej, jej najlepszą przyjaciółkę o pomoc. Przyjaciółka panny młodej była po matce najbliższą osobą dla Sylwii. Obie kobiety znały się od dziecka, a przyjaciółka często towarzyszyła wspólnym wyjazdom Sylwii i jej już wówczas narzeczonego.

Sylwia i mama szukały druhny, ale nigdzie nie mogły jej znaleźć. W końcu usłyszały dziwny dźwięk, który dobiegał z pokoju na końcu korytarza. Kobiety, nieco zmieszane, udały się w pobliże pokoju, a następnie jedna z nich pociągnęła za klamkę drzwi. Ich oczom ukazała się druhna, która klęczała przed panem młodym, który miał opuszczone spodnie.

Pan młody widząc Sylwię natychmiast sięgnął po spodnie, które niezwłocznie zapiął. Zaczął tłumaczyć się, że "to nie tak jak myśli", a wszystko stało się przez przypadek. Sylwia jednak nie chciała mu uwierzyć. Kazała mu się wynosić, a mama panny młodej spoliczkowała jej świeżo-upieczonego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Para, choć była małżeństwem zaledwie od kilku godzin, ze względu na niechęć Sylwii do pana młodego postanowiła się rozwieźć. Ta sytuacja jest dzisiaj przez Sylwię wspominana z wielkim zażenowaniem.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Wygląda na to, że Anna Mucha niczego się nie wstydzi. Zdjęcie, które trafiło do sieci, zapamiętacie na zawsze
  4. Po 12 latach zdecydowali odłączyć ją od aparatury. Wtedy obudziła się i wypowiedziała 2 słowa, które zamurowały wszystkich zgromadzonych
  5. 5 słów zamieniło ślub w koszmar. Panna młoda upadła na ziemię, a jej matka chciała zabić pana młodego

Źródło: Topniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News