Pan młody nagle uciekł ze swojego wesela i zostawił żonę samą. Powód nie mieści się w głowie, jak Joanna może mu pozwalać?

Pan młody nagle uciekł ze swojego wesela i zostawił żonę samą. Powód nie mieści się w głowie, jak Joanna może mu pozwalać? Źródło: Pixabay.com WenPhotos

Wesele rozpoczęło się zgodnie z planem, jednak już po chwili panna młoda została sama z gośćmi. Jej mąż nagle wyszedł z przyjęcia, powód jest niewiarygodny. Niewiele osób jest w stanie zrozumieć to, że Joanna w pełni toleruje szokujące zachowanie swojego ukochanego.

Wesele tej młodej pary było wyjątkowe, panna młoda została sama z gośćmi po tym, jak jej mąż nagle wyszedł z własnego przyjęcia. Powód jego ucieczki jest zaskakujący, niewiele osób jest w stanie zrozumieć jego niewiarygodne zachowanie. Wszyscy dziwią się Joannie, że pozwala traktować się w taki sposób.

Wesele odbyło się bez obecności pana młodego

Lee Durkini i jego partnerka, Joanna, wzięli ślub, a później udali się wraz z gośćmi na przyjecie weselne. Impreza rozpoczęła zgodnie z planem o godzinie 17:00, jednak już kilkanaście minut później panna młoda została sama z weselnikami. Jej mąż nagle zniknął z własnego przyjęcia, a powód jego ucieczki jest szokujący.

Pan młody wyszedł z wesela i udał się do domu, by zajmować się swoją świnią. Wrócił dopiero o 22:00, ale goście zdążyli już opuścić przyjęcie. Mężczyzna dostał zwierzaka od byłej partnerki i jest do niego bardzo przywiązany. To samiec z gatunku wietnamskiej świni zwisłobrzuchej, który nazywa się Parsnip, co oznacza w języku angielskim pasternak zwyczajny.

- Joanna rozumie, że Parsnip jest dla mnie na pierwszym miejscu. Wie, że jeśli ktoś włamie się do domu z nożem, w pierwszej kolejności będę bronić zwierzęcia - przyznał Lee Durkini.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Wyszedł ze swojego wesela, bo musiał zająć się świnią

Brytyjczyk nie ukrywa swojego wielkiego uczucia, którym bezgranicznie darzy swoją świnię. Przez wzgląd na zwierzaka, młoda para musiała również zrezygnować z podróży poślubnej. Lee i Joanna od czterech lat nie byli na żadnym wspólnym urlopie. Mężczyzna nie wyobraża sobie, że mógłby zostawić swojego ukochanego pupila nawet na chwilę.

- Urlop to tylko jakiś tydzień, a Parsnip przynosi mi radość cały rok. Jestem pewien, że Joanna to rozumie. Musi rozumieć, bo mimo wszystko wyszła za mnie za mąż - tłumaczy mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Niestety, Parsnip ma problem z akceptacją Joanny. Kobieta nie traci jednak nadziei, że ukochany zwierzak jej męża w końcu się do niej przekona.

- Bywa mi z nią ciężko, ale ciągle wierzę, że nam się uda żyć w przyjaźni - wyznała Brytyjka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Pies codziennie czekał przy skrzynce na listy. W końcu zauważył listonosza, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Grażyna Torbicka zdradziła gorzki sekret udanego związku. Dla wielu rada okaże się totalnym zaskoczeniem
  5. Magda Narożna ma zdjęcia, które podnoszą ciśnienie milionom Polaków. Nie każdy odważyłby się tak pozować
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News