jest decyzja w sprawie wesel
unsplash
Aneta Wasilewska - 22 Maja 2020

Zapadła ostateczna i oficjalna decyzja ws. wesel. Narzeczeni nie będą zadowoleni

Wesele będzie można wyprawić już w najbliższym czasie? Wiele młodych par czeka na najważniejszą decyzję, którą może podjąć polski rząd. Dziś w tej sprawie głos zabrał wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński. Okazuje się, że zapadła już oficjalna i ostateczna decyzja. Czy narzeczeni mają się z czego cieszyć?

Wesele w czasie pandemii koronawirusa zostało odłożone na dalszą przyszłość. Wiele par zastanawia się, jednak kiedy będzie możliwe "odmrożenie" tych imprez. Okazuje się, że prace w tej sprawie już trwają. Co więcej, wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński zdradził szczegóły dotyczące prowadzonych prac.

Krzysztof Rutkowski nowotwórDiagnoza o nowotworze otrzewnej spadła na Krzysztofa Rutkowskiego jak grom z jasnego nieba. Fanów zdruzgotała wiadomość o śmierci wokalisty disco poloCzytaj dalej

Wesele zostanie "odmrożone"? Decyzja zapadła

- Ministerstwo Zdrowia w ramach kolejnego etapu "odmrażania" gospodarki zarekomendowała zgodę na organizację wesel do 50 uczestników - przekazał wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński.

Janusz Cieszyński dodał, że wciąż trwają prace nad opracowaniem dokładnych wytycznych sanitarnych, które będą obowiązywać na weselach. Za ich koordynację odpowiadać będzie Główny Inspektorat Sanitarny. Dodatkowo pojawiła się informacja, że resort zdrowia rekomenduje, by do odmrażania wesel doszło już podczas najbliższego etapu rozmrażania gospodarki.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Test osobowościCo jako pierwsze zobaczyłeś na obrazku? Odpowiedź zdradza więcej szczegółów o osobowości niż się wydajeCzytaj dalej

Wesele się odbędzie, ale co z liczbą gości?

W przyszłym tygodniu ma pojawić się więcej informacji na temat szczegółów organizacji wesel, które przygotuje GIS i ministerstwo zdrowia. Wciąż niewyjaśniona pozostaje bardzo ważna kwestia. Młodzi wciąż nie wiedzą, ile osób będzie mogło pojawić się na ich weselu. Sprawa ta budzi wiele niepokoju.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo
2. Znaki zodiaku kobiet, którym nie oprze się żaden mężczyzna. Są piękne i czarujące

Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński nie przekazał nic na temat liczby gości, którzy mogliby pojawić się na weselu. Młodzi już przypuszczają, że ich uroczystości będą odbywać się na mniejszą liczbę gości, niż często mieli to w planach. Zgodnie ze słowami, które pojawiają się w ostatnich dniach w mediach, rząd chce wprowadzić poluzowanie obostrzeń w sprawie imprez. Jednak będą się one odbywać dla 50 osób maksymalnie. Można przypuszczać, że młode pary właśnie w takim gronie będą mogły przyjmować gości podczas swojego wymarzonego dnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najstraszniejsze choroby skóry. W niektóre z nich aż ciężko uwierzyć
  2. Jakub Błaszczykowski opowiedział o swojej religii. Jego poglądy są bardzo wyraziste. Jakiego jest wyznania?
  3. Lekarz zdradza, jaki wpływ na płuca mają maseczki. Nie ma żadnych wątpliwości
  4. Steffen Möller nagle zapadł się pod ziemię. Wiemy, co się z nim dzieje, ponure informacje
  5. Szczyt epidemii już za nami? Jest oficjalne stanowisko ministra zdrowia
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Horoskop miłosnyZnaki zodiaku, które łączy miłość jak z bajki. Zwłaszcza jedna para ma przed sobą świetlaną przyszłośćCzytaj dalej

źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News