Podczas wesela pan młody nagle uderzył swoją żonę w twarz. Goście zaniemówili, jak poznali powód

Podczas wesela pan młody nagle uderzył swoją żonę w twarz. Goście zaniemówili, jak poznali powód Źródło: Screen/Youtube/Geinz Production Channel

Wesele to dla każdej kochającej się pary jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przyszli małżonkowie chcą aby podczas zabawy weselnej, goście bawili się wyśmienicie. W tym przypadku to nie do końca się udało. Pan młody uderzył nagle w twarz swoją żonę, a kiedy wszyscy poznali powód jego zachowania, nie wiedzieli co powiedzieć i jak zareagować.

Wesele to radosna uroczystość, na której każdy chce się dobrze bawić i świętować wspólnie z parą młodą ich nową drogę życia. Młodzi chcą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i troszczą się o swoich gości. Niestety, nie każde wesele jest przepełnione radosnymi chwilami. Czasami wydarzają się rzeczy, które są wprost nie do uwierzenia. Tak też było w tym przypadku. 

Wesele z mocnym uderzeniem

Pewien pan młody, pochodzący prawdopodobnie z Azji Środkowej, najwyraźniej nie zna się na żartach. Jak na każdym przyjęciu weselnym, przyszedł czas na degustację tortu. Para młoda zaczęła dzielić się ze sobą ciastem na ich cześć. Na początku nic nie wskazywało, że za chwilę wydarzy się coś tak brutalnego. Zupełnie nieoczekiwanie, pan młody uderzył swoją świeżo poślubioną żonę prosto w twarz. Goście weselni byli zszokowani zachowaniem mężczyzny. 

Powodem tego skandalicznego zachowania pana młodego, był żart jego świeżo upieczonej żony. Na początku filmiku widać, jak mężczyzna karmi tortem swoją małżonkę. Po chwili role się odwracają i to pani młoda ma za zadanie poczęstować swojego męża smacznym ciastem. Do głowy wpadł jej jednak pomysł, aby zażartować z ukochanego. Kobieta przystawiła do jego ust kawałek tortu, po czym go zabrała. Zachowanie małżonki tak rozwścieczyło mężczyznę, że postanowił z impetem uderzyć swoją żonę w twarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uderzenie było tak silne, że kobieta aż się zachwiała. Goście stanęli jak wryci, bo nie mogli uwierzyć, że mężczyzna zachował się w tak skandaliczny sposób. Postanowili stanąć w obronie panny młodej. Również internauci wspierają nieszczęśliwą małżonkę i uważają, że kobieta powinna jak najszybciej odejść od męża.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Nagranie jest naprawdę bulwersujące. Chyba nikt nie chciałby przeżyć czegoś tak okropnego, jak ta panna młoda. Wspomnienia z wesela tej kobiety, na pewno nie będą należały do najlepszych w jej życiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wrocławski ginekolog zgwałcił 19-latkę podczas badania?! Doniesienia są szokujące, podał nastolatce alkohol
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: Webniusy

Następny artykuł