Wesele skończyło się w najgorszy możliwy sposób. Pan młody zginął kilka godzin po ślubie

Wesele skończyło się w najgorszy możliwy sposób. Pan młody zginął kilka godzin po ślubie Źródło: youtube/ Inside Edition/

Wesele zakończyło się koszmarnymi zdarzeniami, o których goście nigdy nie będą w stanie zapomnieć. Choć ślubowali sobie wytrwałość aż do śmierci nie mogli przewiedzieć, że ta rozdzieli ich tak szybko.

Wesele było ich największym marzeniem, które właśnie się spełniało. Po ceremonii zaślubin, już jako "mąż i żona", zaprosili bliskich na przyjęcie, które miało trwać do samego rana. Skończyło się wcześniej, niż przewidywano, a doprowadziły do tego koszmarne zdarzenia, które na zawsze rozdzieliły zakochanych. 

Pan młody zginął kilka godzin po ślubie. Wesele zakończyło się prawdziwym dramatem 

Koszmar rozegrał się w Chino w Kalifornii kilka godzin po tym, jak 30-letni Joe Melgoza i Esther Bustamante powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ślub był zwieńczeniem wielkiej miłości, jaka ich połączyła, a tak wyjątkowy dzień nie mógł obyć się bez odpowiedniej celebracji. Wesele odbyło się w domu siostry panny młodej i początkowo zakładano, że będzie trwało do białego rana. 

Niespodziewanie w nocy w budynku pojawiło się dwóch braci, 28-letni Rony Castaneda Ramirez i 19-letni Josue Castaneda Ramirez, mieszkający w pobliżu. Obaj mężczyźni nie byli zaproszeni na przyjęcie, jednak ich obecność nie wzbudziła podejrzeń wśród pozostałych gości, którzy początkowo uznali ich za bliskich pary młodej. 

Bracia zaczęli być agresywni. Mieli ponoć zaatakować dwóch gości, a gdy pan młody stanął w ich obronie zaciągnęli go w ciemny zaułek i tam brutalnie pobili. Bliscy 30-latka znaleźli go w kałuży krwi. Choć szybko został przetransportowany do szpitala jego życia nie udało się uratować. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śledztwo trwa 

Sprawą zajęła się policja, która próbuje ustalić, dlaczego mężczyźni wtargnęli na przyjęcie i zaatakowali weselników. Kobieta, która w jednej chwili ze szczęśliwej żony stała się zrozpaczoną wdową nie potrafi pogodzić się ze stratą. Nieżyjący mężczyzna był ojcem kilkuletniej córki, która najprawdopodobniej trafi pod opiekę jego rodziny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

- Nigdy nie lubił używać słowa "żegnaj". Zawsze mówił "do zobaczenia później". Nigdy nie wyszedł z domu, nie dając nam buziaka na pożegnanie. Bardzo troszczył się o swoją rodzinę i przyjaciół. Zrobiłby wszystko dla swoich bliskich - mówiła panna młoda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News