Na ślubie pojawiły się dwie panny młode. Gdy goście zrozumieli o co chodzi, nikomu nie było do śmiechu

Na ślubie pojawiły się dwie panny młode. Gdy goście zrozumieli o co chodzi, nikomu nie było do śmiechu Źródło: Unsplash/Matheus Ferrero

Nie wiadomo, czy po takim incydencie wesele w ogóle mogło się odbyć. Gdy zbliżał się najbardziej podniosły moment ceremonii, do kościoła wbiegła kobieta ubrana identycznie jak panna młoda.

Wesele i ślub to dla wielu najważniejsze ceremonie w życiu. Dlatego nikt nie chciałby, aby w trakcie tak podniosłych chwil coś poszło nie tak. W wypadku tego ślubu wszystko zawaliło się jeszcze w kościele. Nagle przed ołtarzem pojawiła się druga panna młoda. Weszła dosłownie chwilę przed tym, zanim ksiądz zawiązał stułę na rękach pary młodej.

Dwie panny młode na ślubie

Panna młoda oraz zgromadzeni goście z początku pomyśleli, że to żart. Zwłaszcza, że druga kobieta była ubrana w identyczną suknię ślubną co najważniejsza osoba na tej uroczystości. Jedynie pan młody wiedział, co się dzieje, choć z początku był poważnie zdezorientowany. Jemu najbardziej nie było do śmiechu.

Okazało się, że druga panna młoda była sekretną kochanką pana młodego, o którym nikt nie wiedział (poza oczywiście samym panem młodym). Cały kościół żywiołowo zareagował na sytuację, krzycząc i śmiejąc się z kobiety, która wdarła się do kościoła. Po chwili kochanka pana młodego wyrwała mikrofon i zdradziła kim jest i dlaczego tu przyszła. Wtedy cała sala wpadła w osłupienie.

Po czymś takim, wesela raczej nie było

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Druhny i drużbowie próbowali wyrzucić kobietę z kościoła, ale bezskutecznie. Fałszywa panna młoda, wyraźnie zasmucona, zakończyła swoje wybuchowe wystąpienie, pozostawiając w ciszy pana młodego i jego (prawdopodobnie) niedoszłą żonę. Ostatecznie nie wiadomo, czy doszło do zaślubin, bo wszelkie relacje z tego wydarzenia urywają się właśnie w tym momencie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Do tego niecodziennego incydentu doszło w Ghanie, a sprawę szybko podchwyciły lokalne media, które próbowały dowiedzieć się więcej na temat niefortunnej ceremonii. Według wielu późniejszych doniesień, w kościele doszło do nie lada awantury, ale jej ostateczny skutek nie jest znany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News