Chciał zapłacić za jej wymarzone wesele. Przed ceremonią wypowiedziała kilka słów, które złamały mu serce i zrujnowały wszystkie plany

Chciał zapłacić za jej wymarzone wesele. Przed ceremonią wypowiedziała kilka słów, które złamały mu serce i zrujnowały wszystkie plany Źródło: Pixabay/GeraldFrerich2

Wesele miało wyglądać zupełnie inaczej. Wymarzone pomysły miały zostać spełnione i opłacone. Panna młoda jednak nie wytrzymała i powiedziała kilka słów za dużo.

Wesele, piękna suknia, przystrojone stoły i uśmiech na twarzach gości. Miał to być najpiękniejszy dzień dla młodych. Jednak w ostatniej chwili wszystko uległo zmianie. Plany posypały się przez jedną, niby niepozorną decyzję panny młodej. 

Na ten dzień czekają nie tylko młodzi, którzy chcą podzielić się swoim szczęściem, ale także ich rodzina. By rodzice w końcu mogli zobaczyć jak ich pociechy łączą się z kimś na całe życie. Taki obraz przepełnia miłością i często wywołuje łzy wzruszenia. Wszystko jednak może się niespodziewanie zmienić.

Wesele marzeń nie dla niej. Wszystko zepsuła swoim zachowaniem

Ten piękny dzień miał się niebawem odbyć. Młoda dziewczyna zaprosiła wszystkich gości, miała kupioną suknie ślubną, wraz z przyszłym mężem wybrali tort. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Jej rodzice obiecali pokryć wszystkie koszty związane z weselem ponieważ dziewczyna wymarzyła sobie wesele w Grecji, na które nie mogła sobie pozwolić.

Z racji tego, że biologiczny ojciec kobiety przebywał w więzieniu i nie uczestniczył w jej życiu, zaproponowała przybranemu tacie, żeby poprowadził ją do ołtarza. Nowy partner jej matki był bardzo szczęśliwy, gdy dziewczyna poprosiła go o to. Ten gest znaczył dla niego bardzo wiele. W końcu wychowywał dziewczynkę odkąd skończyła dwa lata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jednak przed ślubem dziewczyna zmieniła swoją decyzję. Uznała, że biologiczny ojciec będzie jej towarzyszył w drodze do ołtarza. Informacja ta doszła do nowego męża matki i zdziwiła go. Nie spodziewał się, że kobieta, którą traktował jak rodzoną córkę, tak go rozczaruje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna piosenkarka była molestowana przez kuzynkę. Nigdy nie poradziła sobie z traumą. Prawda wyszła po latach

2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

- Bardzo zabolała mnie jej decyzja. Cieszyłam się na myśl o tym, że to ja poprowadzę ją do ołtarza. Moja żona uważa, że nie powinniśmy opłacać wesela. Myśli też, że nie powinniśmy w ogóle brać udziału w ceremonii. - skomentował rozczarowany mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ 
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło : indy100

Następny artykuł