Młoda para już miała opuścić kościół, ale zamiast tego z poważną miną odwróciła się do gości. Nie mieści się w głowie, co zrobili później

Młoda para już miała opuścić kościół, ale zamiast tego z poważną miną odwróciła się do gości. Nie mieści się w głowie, co zrobili później Źródło: youtube.com/Gary Richardson

Wesele zaczęło się już w trakcie ślubu. Zakochani w sobie Gary i Tracy Richardson postanowili uczynić ceremonię swoich zaślubin czymś niesamowitym. Kiedy nowożeńcy mieli już opuszczać kościół, stało się coś całkowicie nieprawdopodobnego. Rozbrzmiała muzyka i wszystkie oczy zostały zwrócone na nich.

Wesele w kościele? Brytyjscy nowożeńcy - Gary i Tracy Richardson stwierdzili, że nie chcą mieć zwyczajnego i nudnego ślubu. Aby ślub został zrealizowany po ich myśli, para zdecydowała się na odrobinę dobrej zabawy w trakcie mówienia sobie sakramentalnego "tak". To, co zrobili nowożeńcy na ślubnym kobiercu, może odbierać mowę.

Wesele im nie wystarczyło. Zabawę zaczęli już w kościele

Po wielu latach nowożeństwa Gary i Tracy postanowili, że chcą z sobą spędzić resztę życia. Para słynęła z tego, że bardzo dużą część swojego życia spędzali na imprezach, dyskotekach i parapetówkach. Z racji tego, że ślub był najważniejszym wydarzeniem w ich życiu, chcieli pokazać, jak rozrywkowe stanowią małżeństwo.

Zamiast zdecydować się na kościelne psalmy, hymny, bądź po prostu którąś z piosenek o romantycznej tematyce narzeczeni weszli w nowy rozdział swojego życia w iście tanecznym kroku. Para zaczęła tańczyć z udzielającą im ślubu pastorką, co wzbudziło falę zachwytu i śmiechu wśród wszystkich zgromadzonych w kościele. Nie trzeba było długo czekać, aby sami goście uroczystości włączyli się do tańca. Wszystko zostało nagrane przez ukrytą kamerę, a sam zapis z uroczystości stał się prawdziwym hitem portalu YouTube.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gary i Tracy gwiazdami internetu

Zakochana para bardzo szybko trafiła na platformę YouTube, gdzie film z nimi został obejrzany przez 9 091 862 użytkowników sieci. Wśród komentarzy nie brakuje komplementów i życzeń jak najdłuższego tańca i uśmiechu na nowej drodze życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekło zdjęcie ślubne Anny i Bronisława Komorowskich. Uroda młodej Anny zwala z nóg
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

- Piękny ślub. Widać w tym radosnym tańcu miłość, przywiązanie. Mam nadzieje, że te uśmiechy widoczne na twarzach państwa młodych będą im towarzyszyć przez całe małżeństwo - napisał jeden z internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. Przez 500 plus zabrakło pieniędzy. Od stycznia zabiorą im pieniądze, a to pewnie nie koniec
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News