Nie ma polskiego wesela, bez jego największego przeboju. Napłynęła smutna wiadomość o śmierci wybitnego artysty

Nie ma polskiego wesela, bez jego największego przeboju. Napłynęła smutna wiadomość o śmierci wybitnego artysty Źródło: Pixabay/Artem_Apukhtin

Polskie wesele nie istnieje bez największego hitu tego artysty. Niestety w mediach pojawiła się przykra wiadomość na jego temat. Mężczyzna we wtorek zmarł, cały świat pogrążył się w żałobie. Smutna wiadomość obiegła media dziś rano. To ogromna strata.

Każde polskie wesele musi być okraszone największym przebojem tego artysty. Nie ma żadnych wątpliwości, że artysta zdobył dzięki niemu sławę w wielu krajach, szczególnie w naszym. Utwór stał się ogólnoświatowym hitem, został sprzedany w ponad trzech milionach egzemplarzy. Dziś rano media obiegła tragiczna wiadomość o artyście.

Polskie wesele nie istnieje bez tego hitu, zmarł ogromny artysta

"Kaczuchy" to utwór bez którego nie może się obejść żadne polskie wesele. Goście zawsze z chęcią bawią się w jego rytm. Utwór okazał się ogromnym ogólnoświatowym hitem, niestety, jak donoszą media, jego wykonawca zmarł we wtorek 14 lipca. Smutna wiadomość poruszyła fanów na całym świecie.

Większość osób zna go z pseudonimu JJ Lionel, jednak jego prawdziwe imię i nazwisko to Jean-Jacques Blairon. Urodził się 9 sierpnia 1947 roku, pochodził z Belgii. Najbardziej aktywny muzycznie był w latach 80. Wykonanie hitu "Kaczuchy" przyniosło mu sławę na całym świecie. Ten utwór sprawił, że ludzie długo będą o nim pamiętać.

Dziś rano media na całym świecie obiegła wiadomość o jego śmierci. Mężczyzna mieszkał w pobliżu Houthem razem z żoną Georgią. Ta niesamowicie smutna wiadomość z pewnością zasmuci kilka pokoleń zarówno Polaków, jak i fanów z całego świata. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niech rzuci kamieniem ten, kto chociaż raz nie zatańczył do znanego na całym świecie hitu "Kaczuchy". Wiadomość o śmierci jego wykonawcy jest bardzo smutna, tragiczne wieści obiegły media dziś rano. Artysta zmarł we wtorek 14 lipca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przyjęto nowe świadczenie. Od 2,4 tys. zł w górę

2. Media obiegła fatalna wiadomość. Nie żyje Mikołaj Klimek, aktor znany z "M jak Miłość, "Na Wspólnej" i "13 Posterunku"

JJ Lionel pozostawił swoją żonę, dzieci oraz wnuki wypełnione żalem i bólem po jego śmierci. Również fani z pewnością będą miło wspominać artystę, ochoczo klaszcząc w dłonie w hołdzie dla niego.  Mężczyzna sprawił że miliony ludzi na całym świecie tylko oczekiwały na moment, kiedy będą mogły zatańczyć do tego hitu. Wiadomość o jego śmierci poruszyły miliony osób na całym świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  2. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  3. Smutne doniesienia o Małyszu. Okropna sytuacja, nie mieli litości
  4. Bożena Dykiel zdradziła swój bardzo dziwny sekret. Jej wyznanie może przyprawić o zawrót głowy
  5. Co się stało z Foremniak? Do sieci trafiły zdjęcia, postarzała się o kilkadziesiąt lat
  6. Ostatnie pożegnanie 75-latki. Nagle zadzwonił lekarz, żałobnicy zamarli, prawda okazała się druzgocąca

Źródło: En24

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News