Jeśli zaplanowaliście ślub w ten jeden dzień, natychmiast zmieńcie plany. Najbardziej pechowa data, każda młoda para żałuje tego wyboru

Jeśli zaplanowaliście ślub w ten jeden dzień, natychmiast zmieńcie plany. Najbardziej pechowa data, każda młoda para żałuje tego wyboru Źródło: unsplash.com/Petr Ovralov

Wesele oraz ślub to jedne z najważniejszych chwil dla państwa młodych. Dokładają oni wszelkich starań, by wszystko było zaplanowane idealnie. Nie wiedzą jednak często, że jedna data może pokrzyżować im wszystkie plany.

Wesele powinno być zaplanowane w każdym szczególe. Przygotowań jest bardzo dużo, jednak nie wszyscy przejmują się datą. Dla niektórych par jest bardzo ważna i starają się pobrać w dzień pierwszej randki czy inną rocznicę. Idealnym momentem wydają się również Walentynki, Święto Zakochanych. Trzeba jednak uważać, ponieważ to tylko pozornie doskonały moment na ślub.

Ani wesele ani ślub nie powinno się odbywać w ten dzień

Pary bardzo chętnie planują swoje wesele na 14 lutego. Uważają, że atmosfera sprzyjająca zakochanym będzie doskonałym uzupełnieniem ceremonii, a późniejsze świętowanie rocznic będzie wyjątkowo romantyczne. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że właśnie ten dzień jest jednym z najgorszych dla nowożeńców.

Naukowcy z University of Melbourne w Australii przyjrzeli się dokładnie zależnościom między czasem ślubu a rozwodem. Wyniki ich badań są szokujące, wskazują bowiem na to, ze pary, które powiedziały sakramentalne "tak" w dniu Świętego Walentego, najczęściej się rozwodzą. Podali także zaskakujące statystyki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wesele i ślub okazały się pechowe

Według uczonych, aż 45% par, które pobrały się właśnie 14 lutego, rozstaną się jeszcze przed trzecią rocznicą. Ogólne prawdopodobieństwo, że taka para w ogóle weźmie rozwód, jest wyższe o 37% w porównaniu do innych małżeństw. To bardzo niepokojące informacje, a każda osoba, która brała ślub podczas Święta Zakochanych, może tego bardzo żałować.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Nie żyje znany dziennikarz, dla wielu był kultowy. Bardzo smutne wiadomości z zachodniej polski

Trzeba jednak pamiętać, że są to jedynie statystyki, a sama data to tylko część problemu - najważniejsze są relacje małżonków. Jeśli nie chcą wspólnie rozwiązywać problemów lub w związku pojawia się zdrada, najpiękniejsze wesele ani magiczna data niczego nie zmienią. Porozumienie między partnerami pozwoli przezwyciężyć nawet fatum pechowego dnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News