Przypadkiem zamiast do syna, przysłała SMS-a przyszłej synowej. Pokazała narzeczonemu i zrobił się czerwony ze wstydu

Przypadkiem zamiast do syna, przysłała SMS-a przyszłej synowej. Pokazała narzeczonemu i zrobił się czerwony ze wstydu Źródło: Unsplash/photo-nic.co.uk nic

Wesele tuż za rogiem, a wszystko wskazuje na to, że na radosną ceremonię najmniej gotowa jest matka pana młodego. Ta narzeczona zwierzyła się internautom na temat strasznego SMS-a, którego przypadkowo dostała od teściowej. Uchylił on rąbka tajemnicy na temat rzeczy, o których kobieta wolałaby chyba nie wiedzieć.

Wesele tej pary zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy już rzucili się w wir przygotowań. Rodziny zacieśniają współpracę i właśnie tutaj następuje zgrzyt. Panna młoda podzieliła się z internautami swoimi wątpliwościami dotyczącymi przyszłej teściowej po tym, jak przez przypadek została adresatką pewnego, kompromitującego SMS-a.

Wesele już niedługo, ustalane są ostatnie szczegóły

W ramach "dogrywania" ostatnich szczegółów związanych z nadchodzącą uroczystością, panna młoda wraz z mamą, przyszłą teściową oraz przyjaciółką z rodzinnego miasta wybrały się do salonu sukien ślubnych, aby wybrać "tę jedyną" kreację. Gdy znalazły odpowiedni strój, mama i przyjaciółka zalały się łzami, a teściowa pochwaliła wybór. Następnie kobiety udały się na kawę, aby porozmawiać o szczegółach dotyczących ceremonii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rozmawiałyśmy oczywiście o ślubie i wszystkich kwestiach z nim związanych. Dziś pluję sobie w brodę, że to zrobiłam, ale poruszyłam temat zmiany nazwiska. Rozmawiałam już o tym z narzeczonym i mówiłam mu, że po naszym ślubie chciałabym przejąć jego nazwisko, ale używać go tylko w życiu prywatnym. Zależało mi na tym, aby w życiu zawodowym pozostać przy moim nazwisku panieńskim. Moja mama poparła tę decyzję, a moja przyszła teściowa jej przytaknęła - napisała internautka.

To przytaknięcie okazało się jednak tylko powierzchowną zgodą.

SMS ujawnił przykrą prawdę

Panna młoda już wkrótce miała się przekonać, co tak naprawdę o całej sytuacji sądzi jej przyszła teściowa. Usiedli właśnie z narzeczonym przed telewizorem, gdy zawibrował jej telefon. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co widzi na ekranie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie

2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

- Wynudziłam się w tym salonie, a ta suknia, którą wybrała i tak była przeciętna. Jej matka i ta przyjaciółka zachowywały się jak histeryczki, gdy ona weszła w tej swojej wymarzonej sukni. No zrobiły w salonie prawdziwy cyrk. A później jej matka przekonywała ją do tego, aby nie przyjmowała nazwiska mojego syna. Feministyczne bzdety bez rodzinnych wartości - brzmiała okropna wiadomość od przyszłej teściowej.

Wiadomość najprawdopodobniej skierowana była do syna, a nie synowej, tylko kobieta przez nieuwagę pomyliła numery. Przyszły pan młody rzecz jasna ogromnie zawstydzony taką sytuacją, ale internautka wciąż nie wie, jak sobie z nią poradzić. Na razie przygotowania do ślubu idą dalej swoim tempem, a ona bije się z myślami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: popularne

Następny artykuł