Chcieli zrobić oryginalne zaproszenia na wesele, stali się pośmiewiskiem całego internetu. "Czy ten facet jest ginekologiem?"

Chcieli zrobić oryginalne zaproszenia na wesele, stali się pośmiewiskiem całego internetu. "Czy ten facet jest ginekologiem?" Źródło: Unsplash/Sweet Ice Cream Photography

Te zaproszenia na wesele zszokowały gości. Młoda para chciała, aby były wyjątkowe i oryginalne, a zaproszeni uznali je za wyjątkowo żenujące. Internauci na ich widok pękali ze śmiechu.

Gdy wysyłali zaproszenia na wesele, wpadli na dosyć ekscentryczny pomysł. Na tle zaproszenia zamieścili zdjęcie, które goście uznali za wyjątkowo "nie na miejscu". Gdy ktoś z zaproszonych zamieścił zdjęcie kartki z zaproszenia, na parę wylała się fala negatywnych komentarzy.

Wysłali wyjątkowo nietypowe zaproszenia na wesele

W USA panuje zwyczaj, że na długi czas przed wysłaniem ostatecznego, uroczystego zaproszenia, wysyła się kartki o nazwie "save the date". To jedynie wstępne informacje z datą ceremonii, tak żeby zaproszeni zarezerwowali sobie danego dnia dzień wolny. Pewna para, Joe i Rose, wysłała takie kartki z wyjątkowo niesmacznym zdjęciem.

Na fotografii kobieta leży w sukience na środku drogi z nogami zgiętymi w kącie prostym. Pod kolanami trzyma ją siedzący w rozkroku narzeczony, który wyraźnie rozbawiony zagląda swojej partnerce pod sukienkę. Do tego w tle jest standardowy napis "save the date" oraz termin i data ślubu. Joe i Rose chcieli być oryginalni, ale wyszło dosyć niesmacznie.

Internauci zastanawiają się, czym kierowali się zapraszający na wesele

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To była tylko kwestia czasu, aby któryś z zaproszonych gości wstawił to zdjęcie do internetu. Nietypowe zaproszenie trafiło na portal Reddit, gdzie internauci bezlitośnie je wyśmiali. Wiele osób zastanawiało się, jaki proces myślowy zaszedł w głowach pary, która zdecydowała się na takie "obciachowe" zdjęcie na zaproszeniu.

- Czy ten facet jest ginekologiem? - zapytał komentujący.

- Czy ktoś chce się wybrać ze mną na to wesele? - żartował użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

- “Dziękujemy za zaproszenie, synu. Pozdrawiamy, mama i tata” - ironizował jeden z komentujących.

- Mam bardzo dużo pytań dotyczących tego zaproszenia - pisał skonsternowany internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Uwielbiana polska piosenkarka zmarła w samotności i skrajnej biedzie. Nikt o niej nie pamiętał
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka
  6.  

Źródło: Papilot

Następny artykuł