Internauci przyznali im tytuł najbardziej wieśniackiego wesela 2019 roku. Wszystko przez ich ubiór, choć większość ma identyczny w domu

Internauci przyznali im tytuł najbardziej wieśniackiego wesela 2019 roku. Wszystko przez ich ubiór, choć większość ma identyczny w domu Źródło: Unsplash/Sweet Ice Cream Photography

Wesele tej pary młodej uznawane jest przez wielu internautów za niezwykle wieśniackie, a wszystko z powodu stroju, jaki zdecydowali się włożyć na tę wyjątkową chwilę.

Wesele według tej młodej pary było wprost idealne, choć internauci są zupełnie innego zdania. Publikacje, które pojawiły się po weselu, wywołały falę negatywnych komentarzy. Para spotkała się olbrzymią falą krytyki. Największym ich błędem wydają się stroje, jakie wybrali na tę uroczystą chwilę. "To obciach" - twierdzą internauci.

Internauci śmieją się z nich. "Najbardziej wieśniackie wesele, jakie widziałem"

Para młoda z Northumberland (Anglia) zdecydowała się po latach bycia w związku w końcu go sformalizować. Podeszli do sprawy najważniejszego dnia w swoim życiu dość odmiennie, niż reszta ich znajomych. Zupełnie nie zależało im na tym, aby tego dnia wyglądać wyjątkowo. Panna młoda nie przygotowywała się do wesela miesiącami, wybierając odpowiednią suknię i dodatki. Chciała wyglądać normalnie, co w jej mniemaniu oznacza kreacja złożona ze zwykłego, białego t-shirtu (z napisem "panna młoda") i jeansowych spodni.

Co ciekawe, pomysł na taki strój nie był jedynie decyzją panny młodej, ale także pana młodego, który zwyczajnie nie przepada za przepychem. Woli oszczędzać pieniądze na inne, o wiele ciekawsze rzeczy, niż wydawać je na garnitur wart kilka tysięcy złotych, który najprawdopodobniej założy tylko raz w życiu. Decyzja o ubraniu zwykłych rzeczy, które większość z nas ma w szafie, była dla nich oczywista. 

Zmusili gości weselnych, aby wyglądali tak samo

Strój, w którym pan i panna młoda zawarli swoje małżeństwo, obowiązywał jednak nie tylko ich. Młode małżeństwo chciało, aby wszyscy goście weselni także ubrali się w ten sposób. Spotkało się to jednak z dezaprobatą wielu zaproszonych na wesele gości, choć ostatecznie wszyscy postanowili przystać na propozycję młodego małżeństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W internecie rozpętała się wielka burza. Użytkownicy sieci nie pozostawili na młodych nawet suchej nitki. Wszyscy twierdzili, że wybierając takie stroje, zepsuli całą uroczystą wizję tego niesamowitego dnia. 

 - Wybaczcie, ale to wesele jest tak wieśniackie, że w życiu nie zgodziłabym się wziąć w nim udział - napisała jedna z internautek.

Dzisiaj grzeje: 1. Bestialsko skatowany jeż. Grupa nastolatków wydłubała mu oczy. Szokujące zdjęcie

2.  Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

 - Ok, można być skromnym i kupić tanią suknię ślubną, ale nawet taka "jakoś" wygląda. A to? T-shirt i spodnie? Żenada. Wesele to specjalna chwila, a nie wyjście na piwo do pubu - uważa ktoś inny.

W komentarzach niektórzy użytkownicy sieci bronili jednak podejścia pary młodej, twierdząc, że to ich decyzja, a skoro czuli się z nią w porządku, to nikt nie ma prawa im mówić, jak powinni wyglądać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News