wesele pan młody zemsta
Unsplash Jeremy Wong Weddings
Joanna Szwalikowska - 9 Października 2020

Pan młody nagle przerwał wesele i kazał spojrzeć gościom pod talerze. Upokorzeniom nie było końca

Kiedy pan młody nagle przerwał wesele, nikt nie spodziewał się, że za moment stanie się coś takiego. Kazał spojrzeć swoim gościom pod talerze. Chwilę później nie było końca upokorzeniom. Wszyscy zaniemówili.

To wesele zdecydowanie nie należało do typowych czy przewidywalnych. Kiedy pan młody nagle kazał gościom zajrzeć pod swoje talerze, wszyscy byli pewni, że to jedynie niewonna zabawa. Chwilę później wszystkim opadły szczęki. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się wydarzyło.

TVN premier Mateusz Morawiecki Rządowy Zespół Zarządzania KryzysowegoPremier nagle zwołał Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego. Sytuacja w Polsce wymknęła się spod kontroliCzytaj dalej

Pan młody przerwał wesele i kazał zajrzeć gościom pod talerze. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się chwilę później

Dla większości par dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych w życiu. Niestety, ta uroczystość będzie wspominana jako niesamowicie upokarzająca, zwłaszcza dla panny młodej. Jej ukochany zaplanował bowiem niewiarygodną zemstę. W ostatniej chwili udało mu się wszystko zaplanować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Historia została opowiedziana przez jednego z gości programu Graham Norton Show. Jak się okazało, tuż przed ślubem mężczyzna dowiedział się, że jego przyszła żona go wielokrotnie zdradziła. Mimo ogromnych emocji, postanowił, że utrzyma je na wodzy. Początkowo ceremonia przebiegała zupełnie normalnie. Po pierwszym tańcu pan młody zaprosił gości do pewnej "zabawy". Goście nie mogli uwierzyć w to, co stało się chwilę później.

Pan młody poprosił wszystkich weselników o to, by powstali. Każdy z nich miał zajrzeć pod swój talerz i sprawdzić, czy nie ma pod nim czerwonej naklejki. Jeśli naklejki nie było, gość mógł usiąść na swoim miejscu. Na końcu pozostało 8 stojących mężczyzn. Pan młody kontynuował swoje przemówienie.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

2. Rząd skierował pilny apel do wszystkich Polaków. Chodzi o nasze telefony, sytuacja jest bardzo poważna

3. Zamknięta część szkół, a także kina, teatry i inne przybytki. Sroga decyzja sąsiadów Polski

- Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną. Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa - powiedział pan młody, po czym wszyscy goście na sali ucichli. Mężczyzna nie chciał nawet słuchać tłumaczeń żony. Natychmiast wyszedł z sali i zostawił kobietę oraz zdezorientowanych gości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ktoś zrobił zdjęcie w trakcie lekcji religii w szkole. Na ekranie pojawiły się skandaliczne treści
  2. Piotr Zieliński jest ciężko chory. Dramatyczne wyznanie żony piłkarza
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Pasuje do każdego obiadu i zawsze się udaje. Surówka z ogórków przypadnie do gustu całej rodzinie

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News