Bawił się na weselu, gdy nagle zobaczył jednego z gości. Popatrzyli na siebie i zamarli

Bawił się na weselu, gdy nagle zobaczył jednego z gości. Popatrzyli na siebie i zamarli Źródło: YouTube/Viral Press

Wesele przybrało nieoczekiwany obrót - ten mężczyzna spotkał podczas uroczystości człowieka, którego wygląd wprawił go w osłupienie. To pierwszy raz, kiedy zetknął się z czymś takim. Ciężko mu uwierzyć, że to był przypadek.

Wesele bliskiego przyjaciela dla tego mężczyzny zakończyło się nie lada niespodzianką. Gdy wybierał strój na uroczystość kierował się głównie wygodą. Założył na siebie czerwony t-shirt i jeansy. Nie spodziewał się jednak, na kogo się tam natknie. To spotkanie musiało zrobić na nim ogromne wrażenie. Są zdjęcia.

Wesele z niespodzianką

Azly Yozof, bo tak nazywa się 30-letni bohater tej historii, postanowił wziąć udział w weselu swojego dobrego przyjaciela. Uroczystość przebiegała spokojnie, goście cieszyli się szczęściem młodych i zdawało się, że nic nie może się wydarzyć, dopóki weselnik nie dostrzegł pewnego tajemniczego gościa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z daleka zdawało się, że to po prostu zbieg okoliczności - drugi gość miał na sobie identyczny strój, co Azly. Im dłużej mężczyzna przyglądał się nieznajomemu, tym bardziej nie mógł uwierzyć własnym oczom. Oto ukazał mu się człowiek, który wyglądał dokładnie jak on. Są jak dwie krople wody - a przecież podobno nie łączy ich żadne pokrewieństwo.

Zanim Azly nawiązał kontakt, postanowił wykorzystać sytuację i nakręcił zabawny filmik, który wkrótce potem z prędkością błyskawicy obiegł media społecznościowe. Mężczyzna zapytał też pana młodego, kim jest tajemnicza postać. Ten ze śmiechem zapewnił go, że był wcześniej świadomy podobieństwa, ale nie planował go uprzedzić, żeby nie zepsuć niespodzianki.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach

2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

- Ja i Amir jesteśmy przyjaciółmi pana młodego jeszcze z czasów dzieciństwa. Tamten mężczyzna to jego znajomy z pracy. To właśnie wtedy spotkaliśmy się po raz pierwszy. To była naprawdę zabawna sytuacja. To tylko przypadek, że mieliśmy na sobie takie same ubrania - informuje Azly..

- Wyglądają jak bliźnięta, chociaż w ogóle nie są ze sobą spokrewnieni. Chcemy zaaranżować między nimi spotkanie, żeby zrobić im prawdziwą wspólną sesję fotograficzną - dodał przyjaciel, Amri Zulfadhli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: metro

Następny artykuł