Panna młoda zabrała swojego psa na wesele. Na parkiecie zaczęli robić niewyobrażalne rzeczy, goście wszystko nagrali

Panna młoda zabrała swojego psa na wesele. Na parkiecie zaczęli robić niewyobrażalne rzeczy, goście wszystko nagrali Źródło: facebook.com/9GAG

Wesele bez psa było niewyobrażalne dla tej panny młodej. Psiak towarzyszył jej do ołtarza, a nawet dostał specjalne zaproszenie na biesiadę świętującą zamążpójście swojej pani. Kiedy impreza się zaczęła, parkiet został zajęty przez kobietę i jej pupila. Swoim zachowaniem zszokowali wszystkich gości.

Wesele jest dla rodziny pana młodego i panny młodej wielkim wydarzeniem. Wśród gości weselnych na jednej imprezie nie mogło zabraknąć pieska, który od lat jest wielką pociechą swojej pani. Ta nie dość, że trzymała psiaka na smyczy, kiedy mówiła sakramentalne "tak", to jeszcze postanowiła dać na swoim weselu show, którego nie zapomni żaden z gości biesiady.

Wesele nie mogło obyć się bez psa

Kiedy psiak i jego pani pojawili się na parkiecie podczas wesele, reszta gości weselnych poproszona była o opuszczenie miejsca do tańczenia. Wtedy zaczęły się dziać niewyobrażalne rzeczy. Piesek czuł, że ten dzień jest bardzo ważny dla jego właścicielki i wymachiwał swoim ciałem z wielką żywiołowością pokazując, jak bardzo jest cieszy się szczęściem swojej właścicielki.

Goście byli oszołomieni takim pokazem i błyskawicznie wyjęli telefony komórkowe. Nagranie trafiło do sieci i zostało udostępnione przez największe amerykańskie serwisy informacyjne i strony internetowe o zabarwieniu rozrywkowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są w szoku postawą pieska

Zdziwienie gości wesela na widok tańczącego psa jest nieporównywalne w stosunku do komentarzy internautów. Wszystkie osoby, które widziały filmik, były jednomyślne - tak zabawnego i uroczego wideo w sieci nie było od bardzo dawna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

- Co za słodki psiak. Rusza się tak, jakby chciał wytańczyć  całą radość w związku ze ślubem. Chyba poważnie zastanowię się z narzeczonym, czy nie wziąć naszego pupila na wesele - napisała jedna z oczarowanych internautek.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Facebook

Następny artykuł