Wesele zakończyło się żałobą. Panna młoda chwilę po uroczystości zginęła w okropnych męczarniach z całą swoją rodziną

Wesele zakończyło się żałobą. Panna młoda chwilę po uroczystości zginęła w okropnych męczarniach z całą swoją rodziną Źródło: Unsplash/ Samantha Gades

Wesele tej pary zakończyło się tragedią. Panna młoda tuż po uroczystości zginęła w okropnych męczarniach. Życie stracili również członkowie jej rodziny.

Wesele niespodziewanie zakończyło się tragedią. Panna młoda chwilę po uroczystości straciła życie wraz ze swoją rodziną. Zamiast świętować, wszyscy musieli stawić czoła prawdziwej tragedii. Okoliczności tej śmiercią są wyjątkowo makabryczne. 

Wesele zakończone tragedią 

Wesele dla większości osób jest niezapomnianą uroczystością wypełnioną radością i wspólną zabawą. Ta para młoda nie miała się cieszyć sobą zbyt długo. Doszło bowiem do strasznej tragedii, która zamieniła łzy radości w rozpacz. 

Panna młoda wraz ze swoim ukochanym i członkami swojej rodziny zginęła w strasznych okolicznościach. Podczas odpoczywania po ceremonii, nowożeńcy wpadli na pewien pomysł, który doprowadził do rodzinnego dramatu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od wesela do żałoby 

Do przykrego wypadku doszło nad wodą w okolicach tamy Pambar w stanie Tamil Nadu w Indiach. Panna młoda stwierdziła, że świetną pamiątką będzie selfie z rodziną. Bliscy ustawili się w głębokiej wodzie i zaczęli pozować w kierunku obiektywu. W pewnym momencie, najprawdopodobniej w wyniku braku uwagi, jedna z osób poślizgnęła się, straciła równowagę i pociągnęła za sobą resztę. 

Mimo podjęcia starań, nie udało się uratować ani pary młodej, ani członków jej rodziny. Osoby, które pozowały do pamiątkowej fotografii, straciły życie przez lekkomyślny pomysł panny młodej. Okazało się, że wszyscy ryzykowali życie dla tego zdjęcia. Para młoda cieszyła się swoim szczęściem przez krótką chwilę. Nowożeńcy mieli całe życie przed sobą, ale ich przyszłość okryła się żałobą w związku z tym nieszczęśliwym wypadkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Wiele osób, mając przed sobą szansę na wykonanie spektakularnego selfie, zapomina o bezpieczeństwie. W celu zrobienia idealnego zdjęcia, które później spotka się z ogromnym entuzjazmem znajomych w mediach społecznościowych, często ryzykują życiem. To wesele zamiast zakończyć się cudownym świętowaniem miłości, miało swój ponury finał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Radio Zet 

Następny artykuł