Miało być wesele, skończyło się w więzieniu. Mężczyzna trafił za kratki przez swoją narzeczoną

Miało być wesele, skończyło się w więzieniu. Mężczyzna trafił za kratki przez swoją narzeczoną Źródło: scree/tvpinfo/

Miało być wesele, a wyszło zupełnie inaczej. Przyszły pan młody został aresztowany, a to wszystko za sprawą jego narzeczonej. Aż trudno uwierzyć, czego dopuścił się dla swojej ukochanej.

Wesele było spełnieniem ich marzeń a szczęśliwie zakochany przyszły pan młody postanowił, że zrobi wszystko, by miłość jego życia jak najlepiej zapamiętała ten dzień. Chyba nikt jednak się nie spodziewał, że mężczyzna naprawdę nie będzie miał żadnych granic w swoich działaniach, za co szybko poniósł konsekwencje. Para mogła zapomnieć o bajkowej ceremonii. 

Nie było go stać na wesele 

Heath Bumpous, mieszkaniec Teksasu, nie mógł doczekać się dnia ślubu i już od długiego czasu planował z ukochaną ich wielki dzień. W czasie planowania zorientowali się, że koszty za mszę i wesele będą znacznie większe niż zakładali i nawet małe rzeczy potrafią kosztować fortunę. Budżet pary okazał się dość skromny, a do mężczyzny dotarło, że nie stać go na zakup obrączek i opłacenie sali weselnej. 

Wiedział, że nie może odwołać przyjęcia, na które wraz z ukochaną zdążyli już zaprosić wszystkich gości. Postawiony pod ścianą, zdecydował się na ostateczny krok, jakim był napad na bank. By nie zawieść partnerki, Heath uznał, że ukradnie tyle pieniędzy, ile potrzebuje na opłacenie najważniejszych rzeczy i najwyraźniej liczył, że ujdzie mu to na sucho. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przez narzeczoną trafił za kratki 

Proceder szybko został nagłośniony, a policja, posiłkując się nagraniem z monitoringu banku, opublikowała wizerunek sprawcy licząc, że ktoś go rozpozna i pomoże śledczym go odnaleźć. Tak też się stało, ale chyba sporym zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy to narzeczona mężczyzny była tą, która przyczyniła się do jego zatrzymania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O. 

2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem 

Gdy tylko kobieta zobaczyła, że jej ukochany jest poszukiwany, postanowiła namówić go, by sam zgłosił się na policję. Heath zrozumiał, że nie ma wyjścia i musi oddać się w ręce władz. Mundurowi od razu go zatrzymali, a niedługo później odzyskali większą część łupów, które udało mu się ukraść. Jak nietrudno się domyślić, do ślubu wcale nie doszło, a planowany od miesięcy wielki dzień, Bumpous spędził zamknięty za kratkami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł na to ZASKAKUJĄCY sposób
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: tvp info 

Następny artykuł