Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci

Podczas swojego wesela pan młody nagle uderzył żonę w twarz. Powód jest oburzający, nagranie trafiło do sieci Źródło: Unsplash/Nick Karvounis

Każdy chce, aby jego wesele obeszło się bez przykrych incydentów. W trakcie tak skomplikowanych ceremonii niejednokrotnie jednak niestety dochodzi do pomyłek. W tym wypadku mimo wszystko bardzo trudno zrozumieć zachowania pana młodego.

To wesele zakończyło się gigantycznym, rodzinnym skandalem. Gdy oczy wszystkich gości były zwrócone na młodą parę, pan młody zrobił coś oburzającego. Nagle przy gościach uderzył swoją żonę w twarz.

Wesele zakończyło się skandalem. Pan młody uderzył wybrankę

Ta ceremonia wydarzyła się w jednym z państw w Azji Środkowej. Chwilę przed tym incydentem, na salę wprowadzono tort. Państwo młodzi mieli uroczyście rozpocząć jedzenie weselnego deseru, poprzez "nakarmienie" się na nawzajem jednym kawałkiem ciasta. 

Pierwszy był pan młody, który wziął w palce kawałek tortu i podał prosto do ust swojej żonie. Goście pomogli jej odsłonić welon i gdy zjadła już swój kawałek, wzięła kolejny w palce i przysunęła go do twarzy panu młodemu. Gdy ten miał do niego sięgnąć, zażartowała i odsunęła go mu od ust. Wtedy mężczyzna został kompletnie wyprowadzony z równowagi i z dużą siłą uderzył swoją wybrankę. Dziewczyna po tym ciosie aż się przewróciła.

Internauci są oburzeni nagraniem. Mają nadzieję, że kobieta zostawiła damskiego boksera

Goście natychmiast odciągnęli pana młodego i zaczęli z nim rozmawiać. Pomogli też wstać wyraźnie zszokowanej pannie młodej. Nie wiadomo jak się ostatecznie zakończyło wesele, ale po takim wydarzeniu raczej wątpliwe, aby goście przeszli ot tak do dalszej zabawy. Internauci nie mieli wątpliwości wobec tego, co powinna zrobić panna młoda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeśli był ją w stanie uderzyć przy wszystkich na weselu, to boję się myśleć, co mógł jej zrobić w domu, za zamkniętymi drzwiami - napisał internauta.

- Gdyby to byłaby moja córka, to gość po tej akcji potrzebowałby operacji plastycznej twarzy - odgrażał się inny komentujący.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

- Wygląda, jakby była nieszczęśliwa, jeszcze przed ciosem. Na pewno to było aranżowane małżeństwo, nie wierzę, że brała ślub z własnej woli - pisała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. T-Mobile masowo ZRYWA umowy. Setki Polaków zagrożonych
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Źródło: Webniusy

Następny artykuł