Panna młoda podczas ślubu zaczęła karmić dziecko piersią. Nikt nie przewidział reakcji księdza, niebywałe

Panna młoda podczas ślubu zaczęła karmić dziecko piersią. Nikt nie przewidział reakcji księdza, niebywałe Źródło: Pexels

Zanim wesele się zaczęło, podczas ślubu w kościele doszło do kontrowersji. Panna młoda zaczęła karmić dziecko piersią. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji księdza.

Wesele - jak to najczęściej bywa - powinno być niezapomnianą chwilą dla pary młodej. Zdjęcie z tego ślubu już obiegło media społecznościowe. Podczas ceremonii, panna młoda karmi dziecko piersią. Ksiądz zareagował w zadziwiający sposób.

Okazuje się, że nawet wesele może stać się okazją do dyskusji na kontrowersyjny temat, jakim wciąż pozostaje karmienie piersią w miejscach publicznych. Zdjęcie, na którym panna młoda w białej sukni karmi swoje dziecko, siedząc przed ołtarzem, wywołało poruszenie w mediach. W tej sprawie głos zabrał nawet ksiądz, a jego opinia może zadziwić wiele osób.

Karmienie piersią to ludzka rzecz

Fotografię, którą opublikował ksiądz Grzegorz Kramer, wykonano jeszcze zanim wesele zaczęło się na dobrze. Widać na nim młodą parę, siedzącą przed ołtarzem. Młodzi uśmiechają się, podobnie jak ksiądz i weselnicy. Wszystko wygląda bardzo naturalnie, jednak internauci zwrócili uwagę na dwie rzeczy. Nie dość, że panna młoda karmiła dziecko piersią, to jeszcze miała na sobie białą suknię. Wzburzyło to użytkowników. Duchowny jednak odniósł się do tej sytuacji ze spokojem i wyrozumiałością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W ten sposób ksiądz dał do zrozumienia, że bez względu na sytuację - czy jest to wesele, czy egzamin - karmienie piersią jest rzeczą ludzką. Głodne dziecko powinno móc zjeść, a linczowanie matki z tego powodu, jest niesprawiedliwe i niezrozumiałe. Część internautów była wyraźnie zaskoczona takim podejściem duchownego, który nie dostrzegł w tym zdjęciu niczego złego. Wygląda na to, że ksiądz rozumie, co znaczy iść z duchem czasu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy w Indiach nie mogli uwierzyć. Odkręcili wodę, a gdy spróbowali "wody" z kranu, aż się zachwiali

2. Trwa akcja służb na południu Polski, niezbędna ewakuacja. Nie jest dobrze

Nawet jeśli karmienie piersią w miejscach publicznych wciąż jest tematem tabu, jedno jest pewne - wesele na tym nie ucierpiało. Pozostaje pochwalić postawę księdza i nie bać się poruszać tego typu problemów. Dzięki nim, społeczeństwo może oswoić się z sytuacjami, na które nie zawsze jest przygotowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: wiemy.to

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News