Marzena zaczęła po weselu otwierać koperty od gości. Zawartość jednej z nich rozłożyła ją na łopatki, niewiarygodne

Marzena zaczęła po weselu otwierać koperty od gości. Zawartość jednej z nich rozłożyła ją na łopatki, niewiarygodne Źródło: Pixabay.com StockSnap

Wesele Marzeny było bardzo udane, a goście bawili się do białego rana. Kiedy emocje opadły, panna młoda zaczęła odpakowywać ślubne prezenty. Na widok zawartości jednej z kopert, zamarła z zaskoczenia. Nie mogła uwierzyć w to, jak potraktowała ich własna rodzina.

Wesele Marzeny i jej narzeczonego było bardzo udane. Kobieta była dumna z tego, w jaki sposób zorganizowali swoją imprezę. Kiedy zabrała się za przeglądanie kopert z prezentów ślubnych, zamarła z zaskoczenia. Tego się po własnej rodzinie zupełnie nie spodziewała.

Wesele było udane, a goście wyszli z imprezy zadowoleni

Marzena nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła w niektórych kopertach, które dostała wraz z narzeczonym w prezencie ślubnym. Zbulwersowana kobieta postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z internautami i opublikowała swoją historię za pośrednictwem portalu papilot.pl. To, co tak rozzłościło Marzenę, to skąpstwo niektórych członków jej rodziny.

- Możecie mnie nazwać materialistką. Pewnie coś w tym jest. Ale chyba bardziej chodzi o to, że lubię czuć się doceniana. Kiedy ktoś ma mnie w głębokim poważaniu, to trudno, żebym darzyła go jakąś wielką sympatią. W czasie wesela zawartość koperty to ważny gest. Zawsze głośno powtarzałam, że konkretna kwota nie ma znaczenia. Ale też nie twierdziłam, że można pójść z gołymi rękami albo ofiarować parze młodej drobniaki. Trzeba jednak pokazać gest i dobre wychowanie. Właśnie z tym mam największy problem. Pomimo upływu czasu nadal pamiętam, kto i ile nam dał. Do niektórych mam żal - rozpoczęła kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Marzena była załamana, kiedy zaczęła przeglądać koperty z Wesela

Marzena przyznała, że doskonale wie, kogo na ile stać. Zdarzyło się, że w kopercie od majętnych członków rodziny, para otrzymała 100 złotych. Kiedy kobieta znalazła pustą kopertę, zaniemówiła ze wściekłości.

- Spotykam tych ludzi regularnie, bo to w końcu członkowie naszych rodzin albo znajomi. Z tyłu głowy zawsze jest: o, to ta, co złamanego grosza nie dała. Albo: kolejny raz zmienia samochód, a nam poskąpił. Wiem, że to tragicznie brzmi, ale taka jest prawda. Nie czepiam się osób, które faktycznie nie mają. Chodzi mi wyłącznie o tych zwyczajnie skąpych. Ze świetną pracą, ładnym domem, wakacjami w tropikach. A do nas przyszli się najeść i napić za darmo. Bo trudno uznać, że 100 zł od majętnej pary to godna zapłata - wyznała zdenerwowana panna młoda.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

Kobieta wyznała, że nie może zrozumieć takiego postępowania. Sama zawsze dba o to, by w ofiarowanej kopercie znalazła się pokaźna suma. Marzena zapytała również internautów, co sądzą o tej sprawie.

- Mam wrażenie, że nie tylko ja tak myślę. Inni boją się jednak o tym głośno mówić. Czy tak trudno zrozumieć, że organizacja wesela kosztuje? Że młoda para potrzebuje trochę gotówki na start, a nie długów? Ja zawsze daję tyle, na ile tylko mnie stać. Choćbym miała sobie potem odmawiać. Tak się buduje dobre wrażenie - napisała kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Mówiono, że jest gruba i skąpa, a została królową kuchni na długo przed Gessler. Zwykła kucharka stworzyła kulinarną biblię Polski

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News