Kiedy mieli powiedzieć sakramentalne "tak", ujrzeli tajemniczego gościa. Nie mogli kontynuować, wszyscy zapamiętają ten moment na zawsze

Kiedy mieli powiedzieć sakramentalne "tak", ujrzeli tajemniczego gościa. Nie mogli kontynuować, wszyscy zapamiętają ten moment na zawsze Źródło: unsplash/Luis_Tosta/

Wesele było spełnieniem ich marzeń. Para młoda miała za sobą wiele wzlotów i upadków, jednak gdy ostatecznie doszło do ceremonii, znów wydarzyło się coś, czego nie przewidzieli. Z pewnością nikt ze zgromadzonych o tym nie zapomni.

Wesele omal nie doszło do skutku. Niespodziewanie wszystko potoczyło się po ich myśli, a gdy już stanęli na ślubnym kobiercu, nie zdążyli nawet powiedzieć sakramentalnego "tak". Wśród weselników pojawił się tajemniczy gość, który zupełnie odmienił bieg przyjęcia. 

Wymarzone wesele stanęło pod znakiem zapytania 

Sharon Cook i Andrew Aitchison z Liverpoolu marzyli o niestandardowym ślubie w Las Vegas w najpopularniejszym hotelu, słynącym ze swojego kasyna. Wszystko mieli już dopięte na ostatni guzik, gdy kilka dni przed planowaną ceremonią brytyjskie biuro turystyczne, z którego usług para korzystała, niespodziewanie zbankrutowało.

Przyszli małżonkowie byli przekonani, że muszą zrezygnować z wymarzonego ślubu, jednak w chwili największego załamania na ich drodze pojawiły się linie lotnicze Delta Air Lines, które zadeklarowały pomoc i zorganizowały dla pary oraz ich 18 gości lot prosto do Vegas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nim powiedzieli sobie "tak" ujrzeli tajemniczego gościa. Na zawsze zapamiętają ten dzień 

Gdy Sharon i Andrew ostatecznie udało się dotrzeć do miejsca ceremonii byli pewni, że teraz już nic nie może zakłócić najważniejszego dnia ich życia. W końcu stanęli na przeciw siebie i w pięknych ślubnych strojach, patrzyli sobie głęboko w oczy, a zebrani goście starali się powstrzymać łzy wzruszenia. Nim zdążyli powiedzieć sakramentalne "tak" wśród weselników pojawił się 74-letni gwiazdor Rod Stewart, który specjalnie dla państwa młodych zaśpiewał swoją piosenkę. Okazało się, że występ zorganizowali dyrektorzy hotelu. Po krótkim wykonanie, piosenkarz wręczył parze bilety na swój koncert. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać

2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

- Rod Stewart właśnie pojawił się na naszym weselu i zaśpiewał dla mojej żony! Nie mogę uwierzyć w to, co wydarzyło się w ostatnim tygodniu, a teraz to wszystko skończyło się takim sukcesem . Dziękuję Rod, że sprawiłeś, że nasz wymarzony ślub stał się absolutnie historycznym wydarzeniem. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć cię w piątek - napisał w mediach Andrew. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwa lata okradał szefa. NIE UWIERZYSZ ile wyniósł z pracy
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: o2  

Następny artykuł